Kontaktní čočky, roztoky, kapky a příslušenství online

V roce 2005 jsme se stali prvním internetovým obchodem s kontaktními čočkami v České republice. Za více než tři roky existence jsme vybudovali velmi dobře fungující firmu, která tisícům zákazníků dodává kontaktní čočky a příslušenství.

Od přijetí každé objednávky až po její vyřízení je hlavní snahou zaměstnanců co nejrychleji zboží připravit, zkontrolovat a bezpečně expedovat – aby byl zákazník spokojen. Náš sklad pokrývá v současnosti přes 90% objednávek zákazníků – ty jsou ještě téhož dne odeslány či připraveny pro okamžitý osobní odběr na naší provozovně.

Za dobu působení firmy bylo obslouženo více než 10 000 zákazníků. Jejich vybrané reference si můžete přečíst na stránce reference zákazníků.

Abychom zákazníkům poskytli kompletní služby i v oblasti aplikace kontaktních čoček optometristou a profesionálního poradenství, otevřeli jsme v roce 2008 nové aplikační středisko. Každý pracovní den tak mají stávající i začínající nositelé kontaktních čoček možnost vyzkoušet pod odborným dohledem moderní kontaktní čočky od všech předních výrobců.

Díky našim zákazníkům můžeme pomáhat těm, kteří jsou na pomoci ostatních závislí. Každoročně vybíráme několik projektů, které finačně podporujeme. Zapojte se i vy a pomáhejte s námi.

http://www.cockyshop.cz

Sloupek