Kde umí, tam umí - Výpřež restaurace

Ne všude umí připravit kávu tak, jak se to očekává. Ne všude ji umí podávat tak, jak to chceme. Ale v této restauraci to umí skvěle. Restauraci vede pan Kopas, už zde je vidět, že si potrpí stejně jako u všeho co dělá, na kvalitní personál, na lidi co se umí chovat jak k lidem, tak znamenitě zvládají svou práci.

Když si už zajdeme někdy na večeři s přítelkyní, přítelem, rodinou .. ,chceme si v prvé řadě pochutnat. Ikdyž zde budeme v zásadě psát o kávě,díky nové rekonstrukci zde najdete nádhernou restauraci, znamenitékuchaře a obsluhu.

Káva CAFFE08 je specifická jak jsme již psali hlavně pro svoje aroma.Je zkrátka čerstvá, upražená možná před 5 hodinama, možná 1 den,maximálně však několik dní. Což se o kávě z Itálie a jiných zemísamozřejmě říci nedá, jen cesta sem trvá týdny, včetně skladování atd..

Výpřež byla jedna z prvních restaurací, kde se naše káva začalaprodávat a lidem tak zachutnala, že i ten, kdo běžně kávu nepije, si dátřeba 2 i 3. To Vám potvrdí číšníci, ti nám to také říkají.

Vedoucí restaurace, pan Kopas, k tomu všemu říká:

"Jsem rád, že jsme na pana Fruhaufa (Petr Fruhauf pracuje s kávou 15let, je spolumajitelem značky a praží CAFFE08) narazili, to co tu bylopředtím se s Vaší nedá srovnat, to neříkám za sebe, moc kávu nepiju,ale to říkají lidé"

Závěrem chci jen napsat, že každá restaurace od nás může dostat takémimo kávy do presovače i zásobníky, zařizujeme i kavárny, viz zde odkaz ..

(převzato ze serveru www.caffe08.cz)

Sloupek