Maňana music bar, klub s moderní hudbou

Je libo výbornou muziku, fotbálek, plasmové TV a dobré pití na Praze 8? Manana Music Bar nabízí po celodenní práci příjemný odpočinek v zajímavě řešeném prostoru v mexickém stylu. Na více než 100 metrech čtverečních tu můžete popíjet, poslouchat muziku, hrát fotbálek a nebo v poklidu sledovat plasmové TV.

Je libo výbornou muziku, fotbálek, plasmové TV a dobré pití na Praze 8?

Manana Music Bar nabízí po celodenní práci příjemný odpočinek v zajímavě řešeném prostoru v mexickém stylu. Na více než 100 metrech čtverečních tu můžete popíjet, poslouchat muziku, hrát fotbálek a nebo v poklidu sledovat plasmové TV.

Slovo "maňana" znamená v mexické španělštině "ráno" nebo také "zítra". Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a bavili se natolik dobře, že zůstanete až do ranních hodin, tedy zítřejšího dne.

Maňana Music Bar je hudební klub pro všechny, co mají rádi moderní hudbu. O dobrou muziku se stará výkonná aparatura JBL s mixážním pultem. Hrajeme převážně jungle, reggae, ska, drum'n'bass a house muziku. Ale výjimkou nejsou také 80's a česká diskotéka.
Muzika hraje tak, abyste se mohli slyšet, je tedy příjemnou kulisou večera.

Na baru je Vám k dispozici velmi široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, které často obměňujeme. Pravidelně pořádáme koktejlové párty: 1 druh koktejlu za akční cenu. A co víc: poctivé a oblíbené koktejly Mojito, Cuba libre a Tequila Sunrise jsou u nás za bezkonkurenční ceny!

Chcete stylově oslavit své narozeniny v klubu? Uspořádat pohodovou firemní párty? Zajistíme pro Vás kompletní servis bez toho, aniž byste museli platit za pronájem prostoru. Vy si budete jen užívat dobrou akci ve společnosti svých přátel a známých.

Maňana Music Bar je tu pro Vás každý den od 16,00 do 04,00.

Takže brzy na viděnou v Maňana Music Baru, přátelé!

http://www.mananamusicbar.cz
 

Sloupek