Jesličky "V Budyšínské"

Vážení rodiče, rádi bychom vám představili nově otevřené jesličky a školku „V Budyšínské“.Vzhledem k tomu, že velká část Prahy jeslemi nedisponuje, rozhodli jsme se založit jesle soukromé, které doplňují naši více jak 18.letou činnost v oboru péče o děti předškolního věku a to provoz mateřských školek.

Vážení rodiče, rádi bychom vám představili nově otevřené jesličky a školku  „V Budyšínské“.

Vzhledem k tomu, že velká část Prahy jeslemi nedisponuje, rozhodli jsme se založit jesle soukromé, které doplňují naši více jak 18.letou činnost v oboru péče o děti předškolního věku a to provoz mateřských školek.

O naše nejmenší ve věku od 12 měsíců do 4 let se starají kvalifikované zdravotní sestřičky a zkušení pedagogové s vysokoškolským vzděláním, kteří podporují rozvoj dítěte po psychomotorické, logopedické a poznávací stránce. S výchovou a zábavou pro děti nám pomáhá naše keramická dílna, zahrada, speciální hračky, jóga pro jesle, angličtina, ale i divadlo a cirkus, které k nám přijíždějí.

Jesličky „V Budyšínské“ jsou v novém domě v klidné a zelené části Dolních Chaber – Praha 8 ležící na úpatí Draháňského údolí s vlastní zahradou,  kde je pro děti připraveno příjemné, klidné a bezpečné prostředí, které je vybaveno hračkami a vzdělávacími pomůckami tak, aby se děti cítily jako doma a zároveň s naší pomocí rozvíjely své dovednosti.

Dnes už jesle nejsou zařízením, které lze využít pouze tehdy, když není na blízku babička.
Kvalitní jesle mohou být svým profesionálním přístupem a péčí pomocnou rukou a doplňkem rodinné výchovy. Individuální přístup k dítěti je v jeslích základem. Proto je u nás rodičům k dispozici poradce, zabývající se speciální pedagogikou a psychologií dítěte, zdravotní sestřičky, logoped a pedagogové.

Základní provoz jesliček je od 7. do 18. hodin. Nabízíme však rodičům v případě jakékoli události i noční či víkendové hlídání a dopravu dětí domů.

V rámci našich jeslí se snažíme o zdravý a přirozený vývoj dítěte, využíváme bio potraviny a jako jediné jesle v České Republice jsme zařazeni do projektu CountryLife.
Nic se nemá přehánět, ale ovoce a zelenina bez chemických postřiků, nebo hnojiv s deklarovaným českým původem není dle našeho názoru na škodu.

Projekt je realizován za podpory Ministerstva zemědělství, agentury Factum Invenio a realizátora projektu společnosti CountryLife.

V případě zájmu o naše jesle, o fotogalerie, ceník, nebo projekt Bio do škol, navštivte naše internetové stránky  www.projesle.cz , nebo nás kontaktujte na telefonu 775 113 333.
Rádi Vás provedeme jesličkami a představíme náš program.

Rodiče nám svěřují to nejcennější co mají a my jim ručíme našimi zkušenostmi.
 
Václav Hampl

Jesličky „V Budyšínské“
Praha 8 - Dolní Chabry
 

Sloupek