Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jazyková škola Irislingua

12. 08 2010 | JAZYKOVÁ ŠKOLA IRISLINGUA s.r.o. působí již 14. rokem na sídlišti v Bohnicích v KD Krakov a nyní také na sídlišti v Ďáblicích v KD Ládví. V roce 2009 se stala členem AJŠA – ASOCIACE JAZYKOVÝCH ŠKOL A AGENTUR ČR, o.s.

JAZYKOVÁ ŠKOLA IRISLINGUA s.r.o. působí již 14. rokem na sídlišti v Bohnicích v KD Krakov a nyní také na sídlišti v Ďáblicích v KD Ládví. V roce 2009 se stala členem AJŠA – ASOCIACE JAZYKOVÝCH ŠKOL A AGENTUR ČR, o.s.

Cílem naší společnosti je poskytování kvalitních služeb v oblasti vzdělávání pro širokou klientelu za přispění profesionálního týmu lektorek a lektorů.
Nabízíme kurzy pro děti již od 2 let s návazností v dalších letech, taktéž pro mládež a dospělé ve všech jazykových úrovních – od úplných začátečníků až po přípravu k mezinárodním zkouškám.

Nabízíme výuku  tradičních jazyků jako je např. angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, ale také těch méně tradičních jako je čínština, ruština, japonština, portugalština, indonéština, čeština pro cizince a korejština.

Mezi naše další vzdělávací programy patří metodické semináře zaměřené na výuku angličtiny v mateřských školách, které jsou v posledních letech více a více oblíbené.

Zápisy do kurzů a seminářů začínají již v srpnu. Celou naší nabídku naleznete na www.irislingua.cz.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO