Dětské jesle Beruška v Praze

Kolektiv pomáhá dětem k socializaci a vypěstování ohleduplnosti a empatii ke druhým, k rozvoji komunikace apod. Proto jsme otevřeli soukromé dětské jesličky Beruška, které nejsou jenom hlídací agentura, ale hlavně společenské místo pro naše nejmenší, kde se snažíme o rozvíjení dítěte po všech stránkách.

Kolektiv pomáhá dětem k socializaci a vypěstování ohleduplnosti a empatii ke druhým, k rozvoji komunikace apod. Proto jsme otevřeli soukromé dětské jesličky Beruška, které nejsou jenom hlídací agentura, ale hlavně společenské místo pro naše nejmenší, kde se snažíme o rozvíjení dítěte po všech stránkách, učíme je k základním sociálním a hygienickým návykům. Využíváme jejich přirozené zvídavosti a aktivity k získávání nových poznatků pomocí hry, knížek, názornosti a objevování.

Naší prioritou je, aby děti prostřednictvím hry a zábavy rozvíjely svou jedinečnou osobnost. Důraz klademe i na zdravý pohyb, který umožňuje zahrada v areálu jesliček rozkládající se v klidné oblasti. Rádi bychom zdůraznili, že veškerá naše výuka probíhá zábavnou a nenásilnou formou s respektem k individuálním potřebám jednotlivých dětí.

Výběru personálu věnujeme maximální pozornost. O Vaše děti budou pečovat tety se zdravotnickým a pedagogickým vzděláním a praxí v starostlivosti a péči o dítě.

Cíle dětských jeslí Beruška:
■Děti, které mají před vstupem do MŠ, na vstup pečlivě připravíme.
■Každý potřebuje kolem sebe společnost, tak proč jí nedopřát i našim dětem.
■Rozvrh hodin umožňuje pravidelné i nepravidelné návštěvy dětí.
■Celodenní stravování (2x svačina, oběd) je zajištěno.
■Při sestavování jídelníčku dbáme na zásady zdravé výživy.

Provozní informace dětských jeslí Beruška:
■Provozní doba jesliček: Po – Pá od 07.00 hod do 18.00
■Kapacita: 20 míst
■Personál: 5 zdravotních sester + provozní personál
■Prázdninový provoz je zajištěn.
■Po předchozí dohodě lze sjednat i víkendové hlídání dětí.

Sloupek