Vánoce a Nový rok v hotelu Hilton Prague Old Town

Hilton Prague Old Town uvádí vánoční a silvestrovské akce a program: Sváteční náladu navodí 5. prosince tradiční Mikulášský brunch v podobě sezónního rautu pro celou rodinu. Na Štědrý večer, 24. prosince, nabízí restaurace Zinc tradiční českou tříchodovou večeři a 25. prosince si hosté mohou pochutnat na slavnostním obědě a večeři na Boží hod v podobě rautu s živou hudbou a dětským koutkem.

Na Silvestra se v restauraci Zinc bude konat tématická gurmánská gala večeře „Letem světem“ doplněná o vybraná vína ke každému chodu. Na Nový rok, 1. ledna, je připraven Novoroční asijský brunch s těmi nejlepšími asijskými delikatesami, které připraví hotelový šéfkuchař Ari Munandar.

Téma „Letem světem“ odstartuje novoroční gurmánská večeře podávaná v restauraci Zinc od 19 hodin. Hosté budou mít příležitost vychutnat si pětichodové menu inspirované kuchyní z různých částí světa. Během večeře čeká na hosty kouzelnická show, živá hudba a mnoho dalšího. Gurmánská večeře je doplněna víny vybranými sommelierem tak, aby dokonale podtrhla chuť jednotlivých chodů. Po půlnoci bude program pokračovat diskotékou v baru Zinc. Vstupenky jsou k dispozici od  3 450 Kč na osobu.

Pro ty, co si chtějí naplno užít poslední víkend v roce, nabízí hotel Hilton Prague Old Town speciální silvestrovský víkendový balíček od 3 400 Kč na osobu a noc, s minimální délkou pobytu tři noci. Cena zahrnuje snídani každé ráno a silvestrovskou gurmánskou večeři v restauraci Zinc.

Pro více informací a další seznam hotelových svátečních akcí, cen a menu navštivte www.hiltonpragueoldtown.com/specialOffers-en.html .
 

Sloupek