V hotelu Hilton Prague Old Town začal Thajský kulinářský festival

Včera byl v hotelu Hilton Prague Old Town slavnostně otevřen Thajský kulinářský festival ve spolupráci s Velvyslanectvím Thajského království. Festival byl zahájen J.E. paní Krisanou Chandraprabha, velvyslankyní Thajského království v České republice, společně s Lucou Crocco, generálním ředitelem hotelu Hilton Prague Old Town. Zahájení se konalo v sále Dvořák Ballroom. Součástí otevření byla výstava prezentace thajské kuchyně a kulturní představeními.

Rauty Thajského kulinářského festivalu se konají do 30. září každý večer v restauraci Zinc hotelu Hilton Prague Old Town. Autentická thajská kuchyně je připravována hostující šéfkuchařkou Daruwanou Phiwkliang z Thajska, která přijela výhradně k této příležitosti. Hosté se mohou každý večer těšit na vystoupení tradičních thajských tanečnic.

Ukázky z menu:
TOM YAAM GOONG – Pikantní krevetová polévka s citrónovou trávou
PHAD THAI – Smažené rýžové nudle po thajsku s krevetami
GAENG KHIEW WAAN GAI – Zelené kuřecí kari se siamským zeleným lilkem

Thajský raut je otevřen pro veřejnost denně od 18 hodin do 23 hodin od 21. září
do 30. září 2011.  Hosté si mohou za cenu 950 Kč vychutnat neomezenou konzumaci tradičních předkrmů, hlavních jídel, příloh a dezertů z rautu, 1 thajské pivo
nebo nealkoholický nápoj. Výstava je otevřena pouze 21. a 22. září a vstup je zdarma.

Jedinečný thajský nedělní brunch se bude konat 25. září od 12:30 hodin do 15 hodin
jako součást festivalu. Hosté se mohou těšit na neomezenou konzumaci thajských specialit a živou hudbu. K dispozici bude hlídaný dětský koutek s hračkami a Nintendem Wii. Cena je 990 Kč na osobu včetně neomezené konzumace rautu, místního vína, piva a nealkoholických nápojů. Děti do 10 let mají vstup zdarma, děti od 10 do 12 mají slevu 50%. 

Pro rezervace volejte +420 221 822 300 nebo pište na email zinc@hilton.com.
 

Sloupek