Pražské hotely Hilton uspořádaly každoroční Vánoční charitativní koncert

V neděli 19. prosince uspořádaly hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town již počtrnácté každoroční Vánoční charitativní koncert pro hotelové hosty a obchodní partnery. Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton, s radostí předal šek v hodnotě 120 000 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem, která pomáhá dětem v nouzi.

Varhan Orchestrovič Bauer s Okamžitým filmovým orchestrem a speciální host večera mezinárodní ženský sbor Viva Voce navodili vánoční atmosféru nejen koledami v různých světových jazycích.

Výtěžek z charitativních kampaní v hotelech Hilton Prague a Hilton Prague Old Town je věnován Nadaci Terezy Maxové dětem a bude použit na podporu vzdělávacím projekt Pod křídly.

Pražské hotely Hilton se také podílejí na charitativní kampani „Small Change, Big Difference (malá změna, velký rozdíl), kterou organizuje nadace „Hilton in the Community Foundation“ a probíhá od října 2010. Během jejího trvání mohou hoteloví hosté dobrovolně přispět částkou 1 Euro či částkou ekvivalentní hodnoty v českých korunách natížením na svůj hotelový účet.

V neposlední řadě, od června 2010 se pražské hotely Hilton podílejí na kampani „Duck for Change“ (kačenka pro změnu) kterou uvedla nadace „Hilton in the Community Foundation.“ Hoteloví hosté mají možnost zakoupit si za pouhých 130 Kč set tří gumových kačenek, které představují typické postavy z hotelového prostředí.

Pan Specking uvedl: „Vánoční kouzlo a atmosféra se mají sdílet, a také proto v tomto svátečním období více myslíme na ostatní. Jsem opravdu rád, že hosté, stejně jako tým zaměstnanců pražských hotelů Hilton, podpořili dobrou věc a pomohli dětem v nouzi.“
 

Sloupek