Pražské hotely Hilton odhalily nový český rekord

Pražské hotely Hilton uspořádaly 14. června párty pro klienty a obchodní partnery velkolepou párty. Akce s tématem „celebrity extravaganza,“ která proběhla v kongresovém sále hotelu Hilton Prague, se zúčastnilo téměř 500 hostů. Během párty byl oznámen nový český rekord, a to v podobě největší bábovky.

Zaměstnanci pražských hotelů Hilton vítali hosty v nápaditých převlecích za slavné celebrity. Atmosféra při velkolepém zahájení byla podtržena kombinací indoorového mappingu na kulisu a projekcí bezdrátových LED světel na bílou látku, veškerý obsah mappingové projekce byl vytvořen na míru pro tuto akci. Generální ředitel obou pražských hotelů Hilton Hotels & Resorts, Michael Specking,  se před hosty zjevil na své motorce v převleku za Terminátora.

Hosté měli příležitost ochutnat nejen to nejlepší z cateringu pražských hotelů Hilton, ale i vaření „naživo“ prezentované kuchaři restaurací CzecHouse a Zinc a výběr koktejlů Cloud 9 sky bar & lounge. Jako dezert se podávala bábovka, která se stala novým českým rekordem a slavnostně ji nakrojila držitelka světového rekordu v přeplavbě kanálu La Manche, Yvetta Hlaváčová, zapsaná do Guinessovy knihy rekordů jako žena s nejdelšími nohami na světě.

Bábovku tvořil tým cukrářů hotelu Hilton Prague pražských hotelů pod vedením několikrát oceněného šéfcukráře Youriho Baltaliyskeho. Na sestavování 110 cm vysokého půltunového díla s průměrem 1,2 m  strávili 18 hodin. Mezi použité ingredience patřilo neuvěřitelných 3,600 vajec, 180 kg cukru, 180 kg mouky a 180 kg másla. Bábovka bude zařazena jako nový rekord  do příštího vydání České knihy rekordů v roce 2012.

Pro hosty byla uspořádána tombola s cenami v hodnotě přes 300 000 Kč včetně pobytů v hotelech Hilton, letenek a dalších hodnotných cen. Výtěžek prodeje lístků do tomboly, který dosáhl 44,100 Kč a byl zaokrouhlen pražskými hotely Hilton na 50,000 Kč, bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Akci navštívily i známé celebrity jako Lejla Abbasová, Anna Fixová, Yvetta Hlaváčová, Josef Klír či Yemi Ad.

Poděkování patří i hlavním partnerům, kteří podpořili tuto akci: AV Media a.s.; C.I.P.A. spol. s.r.o. a Delikomat s.r.o, a dalším partnerům – České aerolinie, Diversey Česká republika, s.r.o., Pražská energetika, a. s., Pure Pleasure a Special Service International, spol. s r.o.
 

Sloupek