Mix & Meet - Namíchej a seznam se

Po úspěšném otevření barmanské školy R.U. SHOP CLOUD 9 Bartending School v květnu 2010 přibývá ke stávající nabídce barmanských kurzů nový kurz - Mix & Meet... Namíchej a seznam se. Kurz povede master bartender Roman Uhlíř.

Po úspěšném otevření barmanské školy R.U. SHOP CLOUD 9 Bartending School v květnu 2010 přibývá ke stávající nabídce barmanských kurzů nový kurz - Mix & Meet... Namíchej a seznam se.

Kurz povede master bartender Roman Uhlíř. Nejedná se jen o míchání koktejlů a ochutnávání, ale tentokrát hlavně o seznamování. Kurz je zaměřen na společenské singles ve věku 30-40 let, kteří chtějí poznat nové přátele a možná i něco víc. Účastníci dostanou příležitost stát se na jeden den barmanem, seznámit se s novými lidmi, naučit se míchat koktejly a také je ochutnat.

Program zahrnuje míchání, zdobení, servis a ochutnávku, historii barmanství a přípravu koktejlů. Součástí kurzu je i soutěž v přípravě koktejlů a koktejlová after-party v Cloud 9 sky bar & lounge s drinkem zdarma. Každý účastník obdrží receptury koktejlů a certifikát.

„Opravdu se na tento nový kurz těším a věřím, že po něm bude na trhu poptávka. Propojení barmanského kurzu s možností seznámení je pro nezadané jedinečné a jsem přesvědčený, že to bude fungovat,“ uvádí master bartender Roman Uhlíř.

Kurzy se budou konat jednou za měsíc v sobotu od 11:00 hod do 18.00 hodin v následujících termínech: 18. září, 16. října, 13. listopadu a 11. prosince 2010. Počet účastníků na kurz je 6 žen a 6 mužů, cena je 2600 Kč na osobu a zahrnuje oběd.

Pro vice informací a rezervace navštivte www.rushop.cz nebo volejte +420 602 388 128.


 

Sloupek