Hilton Prague instaloval obrazovku s letovým informačním systémem

Hotel Hilton Prague instaloval obrazovku s letovým informačním systémem přímo v hotelové recepci. Je to jediný hotel v České republice, který poskytuje tuto službu. Systém je propojen s Letištěm Praha a zobrazuje důležité letové informace na LCD obrazovce, která hostům ukazuje detaily odletů a příletů během následujících dvou hodin, informace o odbavení, případné zpoždění a počasí v cílových destinacích.

Tento systém umožňuje hostům hotelu Hilton Prague, z nichž většina využívá leteckou dopravu, komfortnější cestování a šetří jim čas díky neustálé aktualizaci informací před odjezdem z hotelu.

„Od zavedení systému jsme od našich hostů obdrželi spoustu pozitivních komentářů,“ uvedla Šárka Husáková, manažerka recepce Hilton Prague. „V hotelu Hilton Prague se neustále snažíme našim hostům poskytovat ty nejkvalitnější služby a předčit jejich očekávání. Zavedení tohoto systému je pro nás dalším krokem vpřed.“

S 791 pokoji je hotel Hilton Prague největším moderním hotelem v České republice. Nabízí 3 restaurace a 2 bary včetně střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, dále také Cybex Health Club & Spa s krytým bazénem a squashovým kurtem. Hoteloví hosté mohou využít klubovou místnost Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje) a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1.500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 33 multifunkčními zasedacími a banketními salonky. Hotel leží na pravém břehu řeky Vltavy, centrum města je vzdáleno jen několik minut chůze. Mezinárodní letiště Ruzyně se nachází 20 km od hotelu.

www.hiltonworldwide.com

Sloupek