CLOUD 9 SKY BAR & LOUNGE SLAVÍ TŘETÍ NAROZENINY

Cloud 9 sky bar & lounge pořádá jedinečnou párty při příležitosti oslavy třetích narozenin sky baru. Narozeninová párty se koná v Cloud 9 sky bar & lounge 9. září 2011 od 20 do 2 hodin. Tým Cloud 9 by chtěl poděkovat všem věrným hostům exkluzivním programem po celou noc a speciálním narozeninovým balíčkem.

Hosté mohou celý večer neomezeně konzumovat 9 originálních koktejlů, které vytvořil Master Bartender Roman Uhlíř s jeho týmem. Ten, kdo doposud nevyzkoušel slavný koktejl „Charisma,“ kořeněná vodka promíchaná se sladkým melounem a brusinkovým džusem, by tak měl učinit právě při této příležitosti.

Noc bude plná živých vystoupení, jako je DJ Set s Live Vocal by Jan 2 & Charlie One (Ohm Square), dále si můžete poslechnout mladého, talentovaného zpěváka Bena Cristovao & Jana Čtvrtníka (klávesy) a moderátorem večera bude Yemi AD.  

All inclusive narozeninový balíček za pouhých 999 Kč zahrnuje neomezenou konzumaci vybraných 9 originálních koktejlů, občerstvení formou „flying buffet“ během celé párty, vystoupení nejoblíbenějších House DJs sky baru, živá vystoupení a narozeninové dárky.

Součástí párty bude představení nového pánského parfému značky Carolina Herrera, 212 VIP MEN reprezentující styl VIP muže New Yorku.

Cloud 9 sky bar & lounge originální koktejly:
CHARISMA - ochucená vodka, melounový likér, brusinkový džus, Angostura Bitter
PASSION CAIPI - ochucená vodka, pomerančový sirup, hnědý cukr, čerstvá limeta a pomeranč
RASPBERRY STORM - Plymouth gin, ochucená vodka, pomerančový sirup, čerstvá limeta, cukrový sirup
FANCY FIGS - tmavý rum, Passoa, meruňkové brandy, čerstvé fíky, čerstvá limeta
DANCING IN THE SKY - vodka, kokosový rum, liči likér, čerstvý meloun, brusinkový džus
SPICY STAR - Cachaca rum, Grand Marnier, černorybízový likér, zázvorový sirup, jablečný džus, Angostura Bitter, čerstvá limeta
GARDEN ON THE SKY - Plymouth gin, čerstvý jablečný džus, bezinkový sirup, limetová šťáva
PLEASURE - gin, ochucená vodka, meruňkový likér, čerstvý grep, čerstvá hruška, citrón, cukrový sirup
CLOUD 9 SOUR - Pisco, čerstvé hroznové víno, čerstvá limeta, práškový cukr

Doporučujeme rezervace místa v předstihu. Rezervace na + 420 224 842 999 či emailem na info@cloud9.cz. Vstupenky jsou k dispozici k prodeji v Cloud 9.
 

Sloupek