Sportovní centrum Squash Sport

Přijďte si zahrát do našeho sportovního centra squash, stolní tenis,či navštivte posilovnu nebo si můžete zacvičit aerobic. Po dobrém sportovním výkonu odpočinete v sauně, opálíte se v soláriu nebo využijete odborné sportovní masáže. Pokud se necítíte na vrcholné sportovní výkony, můžete posedět v baru, kde je pro Vás připravena opravdová italská pizza.

Přijďte si zahrát do našeho sportovního centra squash, stolní tenis, či navštivte posilovnu nebo si můžete zacvičit aerobic. Po dobrém sportovním výkonu odpočinete v sauně, opálíte se v soláriu nebo využijete odborné sportovní masáže. Pokud se necítíte na vrcholné sportovní výkony, můžete posedět v baru, kde je pro Vás připravena opravdová italská pizza. Začínajícím i pokročilým hráčům squashe nabízíme tréninkové hodiny pod odborným vedením našich trenérů a i zájemci o fitness zde mají své trenéry. Je i možnost pronájmu celého areálu pro firemní účely.

Na uhrazení sportovních aktivit je možné použít Relax, Fokus či Flexi Pass nebo poukázky Unišek či Ticket Multi.

Pokud nás budete chtít navštívit, použijte autobus č. 152 ze stanice metra Kobylisy, autobus č. 202 z Bohnic nebo autobus č. 183 z Proseka. Stanice Čimice.

Areál Squash-sport je umístěn v zadní části obchodního centra Draháň v ulici Čimická 780.

Pro automobilisty je k dispozici velké parkoviště před obchodním centrem.

Veškeré rezervace na squashový kurt je možné provést pouze, jste-li držitelem elektronického čipu.Registrace elektronického čipu je možná jen na recepci SquashSportu za Vaší přítomnosti. Po vyplnění potřebných údajů, zaplacení vratné zálohy na čip ve výši 500,- Kč a uhrazení  ročního udržovacího poplatku za zavedení do registrace a vystavení elektron. čipu ve výši 300,- Kč, Vám recepční ihned může nabít Vámi vybraný paket na squash nebo do posilovny. Nespornou výhodou zaregistrování individuálního el. čipu je možnost si samostatně  dělat rezervace a to jak přes internet na našich www.squash-sport.cz stránkách, tak na info kiosku na recepci a vyjímečně, nemáte-li jinou možnost, telefonicky po sdělení uživatelského čísla, které si nese každý čip a Vámi nastaveného PINU. Máte také samozřejmě možnost sledovat vytíženost a obsazenost jednotlivých sportů a sami rozhodovat o Vámi zvolené hodině. Další výhodou tohoto systému je snadnost a přehlednost historie čerpání, kdy ihned uvidíte zůstatek Vámi přednabitého kreditu a jistě i to, že nemusíte čekat na vydání půjčovacího čipu na uzamčení skříňky v šatně. Což má v důsledku vést k tomu, že se recepční budou moci věnovat výrazně více obsluze na baru. Žádáme Vás o dodržování 12 hodinové lhůty na řádné zrušení rezervace před jejím začátkem. V opačném případě je snížena možnost opětovného prodeje hodiny. A nikomu jistě není příjemné, když vidí, že kurty jsou na jím vybranou hodinu zarezervované a při náhodné návštěvě zjistí, že fakticky nejsou obsazeny. Na jeden el. čip je možné provést 4 rezervace. Další informace Vám rádi podají zaměstnaci SportCentra.

Roční udržovací poplatek ve výši 300,- Kč je splatný pro první kalendářní rok při vystavení elektron. čipu a poté vždy do konce ledna příslušného kalendářního roku.

Pro všechny držitele modrého elektron. čipu platí v našem areálu sleva 5% na veškeré zboží sportshopu. Sleva se nevztahuje na nápoje a sortiment baru.

http://www.squash-sport.cz

Sloupek