Odpočiňte si ve studiu Relax

Dovoluji si Vám představit naše malé, velmi útulné studio Relax Trojská v blízkosti metra Kobylisy, nabízíme širokou škálu masáží, tělových zábalů a peelingů, dále manikúru...

Dovoluji si Vám představit naše malé, velmi útulné studio Relax Trojská v blízkosti metra Kobylisy, nabízíme širokou škálu masáží, tělových zábalů a peelingů, dále manikúru a modeláž nehtů na rukou i nohou.

Jelikož se snažíme neustále se přizpůsobovat trendům v této oblasti, rozhodli jsme se, že budeme dojíždět také ke klientům domů, do kanceláře… Řada firem v současné době preferuje jako benefity pro zaměstnance právě masáže, klasické stravenky už dávno ztratily své kouzlo, zaměstnanci je vnímají spíše jako samozřejmost, kdežto masáž je stále tak trochu luxus. Lidé, co pravidelně navštěvují masáže jsou klidnější, vyrovnanější, sebevědomější, odolnější vůči stresu a lépe dokáží plnit denní cíle.

Všichni maséři, s kterými spolupracuji, jsou kvalifikovaní špičkový profesionálové s dlouholetou praxí ve svém oboru. Našim klientům se snažíme přinést nejen úlevu od bolesti, ale též relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti, za kterými se k nám následně rádi vrací. Lidské tělo vnímáme jako celek, proto Vám doporučíme i vhodné cvičení a potravinové doplňky (převážně s vysokým obsahem Aloe Vera ), jenž Vám rychleji pomohou vyřešit Vaše neduhy.

„Pokud by lidé více dbali na prevenci a uměli lépe relaxovat, lékaři by měli méně práce.“

Věřím, že už nyní jste rozhodnutí, že je čas se na chvíli zastavit a dopřát si chvilku zaslouženého odpočinku.

Výhoda masáže u Vás

Veliká výhoda této masáže je, že probíhá v prostředí, které důvěrně znáte a cítíte se v něm nejlépe.

Po masáži nemusíte nikam cestovat, můžete dál v klidu relaxovat.

Této služby často využívají maminky, které nemají hlídání pro své děti.

Zpříjemněte si romantický večer s partnerem nebo překvapte své kamarádky a naplánujte netradiční dámskou jízdu.

A nebo máte spoustu práce, od které se nemůžete odtrhnout, ale přesto potřebujete uvolnit ztuhlé svalstvo? Ať už je váš důvod jakýkoliv proč nemůžete přijet za námi, my přijedeme téměř kamkoliv za vámi domů, do kanceláře, fitness centra, koupaliště, na sportovní utkání, všude, kam to provozní podmínky dovolí.

Stačí zavolat a domluvit si masáž možná  ještě dnes, nebo také za pár dní.

Je důležité vyhradit dostatečný prostor pro lehátko, vytvořte si pro sebe příjemné prostředí a chcete-li poslouchat hudbu, připravte si přehrávač, zbytek věcí vozím s sebou, vy se o nic dalšího nestaráte.

http://www.masazedomupraha.cz

Sloupek