Největší golfová jachta světa - golfYacht Prague

Čtyř „kotvičková“ (hvězdičková) golfYacht Prague je největší golfová jachta světa, která čítá čtyři paluby. Toto unikátní spojení sportu, zábavy a odpočinku je zakotveno na řece Vltavě jen 10 minut od centra. Každý se zájmem o golf, jachting, vysokou gastronomii a originalitu designu je na palubě vítán.

Na obytné ploše 2400 m² nabízí golfYacht 34 originálních pokojů v jachetním stylu ve 3 různých typech kabin. Romantické pokoje, Luxusní pokoje a Prémiové pokoje. Dále zde naleznete originální restauraci s VIP salonkem, venkovní terasu a wellness centrum se dvěma saunami a nabídkou klasických i Thajských masáží. Golfová – konferenční hala vybavená barem a třemi moderními tréninkovými golfovými simulátory si také zaslouží pozornost. Celá golfYacht je zastřešena týkovou palubou, na které je možné pořádat večírky nebo se jen tak slunit. Anebo přímo od baru odpálit golfový míček na přilehlý driving range.

Cílem golfYacht není pouze nabídnout více než výše zmíněné a unikátní ubytování, ale také nadstandardní hotelové služby zahrnující prvotřídní gastronomii. Jachta nabízí také profesionální golfové lekce a možnost získání mezinárodní kapitánské licence na řízení rekreačních lodí, které je možné si na golfYacht zapůjčit.

Jachtu je možné si exkluzivně pronajmout na různé soukromé i firemní akce nebo svatební den. O svatebním dnu pro vás zajistíme profesionální kompletní svatební servis. Svatební hostina ať už v designové restauraci nebo na sluneční palubě s výhledem na Pražský hrad, řeku a golfový areál, netradiční svatební automobil veterán Tatra 603 z roku 1963, nebo vás na golfYacht dopravíme z centra Prahy lodí, svatební civilní obřad s oddávajícím třeba přímo pod Karlovým mostem.

www.golfyacht.com

Sloupek