Internetové hračkářství Dráček.cz – svět plný dětské radosti

Hledáte-li opravdu krásný dárek pro své nejmenší, je na čase seznámit se s rodinným hračkářstvím Dráček.cz, kde na Vás čekají okouzlující hračky, kompletní vybavení a dekorace dětských pokojů. Najdete tu vše pro děti od narození do věku prvního stupně základní školy.

Hledáte-li opravdu krásný dárek pro své nejmenší, je na čase seznámit se s rodinným hračkářstvím Dráček.cz, kde na Vás čekají okouzlující hračky, kompletní vybavení a dekorace dětských pokojů. Najdete tu vše pro děti od narození do věku prvního stupně základní školy.

Ačkoliv je Dráček.cz internetovým obchodem, při jeho návštěvě na Vás dýchne příjemná přátelská atmosféra. Veškeré nabízené zboží je speciálně vybíráno s ohledem na zdravotní nezávadnost.  Některé výrobky jsou vhodné i pro alergiky. Většina hraček a dekorací pochází z Čech, ať už z malých dílen, z autorských ateliérů nebo od tradičních velkovýrobců. Zakoupené zboží Vám bude doručeno až domů či do práce, nebo si je můžete vyzvednout v kamenné prodejně na Praze 8.

A co vše Dráček.cz nabízí?
Sortiment na Dráčku je neustále rozšiřován. Obecně však můžeme říci, že tu najdete hračky a pomůcky pro děti od jejich narození do věku prvního stupně základní školy. Kromě oblíbených textilních hraček jako jsou postavičky z večerníčků, hraček pro miminka, hracích dek a baby bloků, nabízí Dráček také loutková divadla, dětské karnevalové kostýmy, odrážedla, školní tašky, autosedačky, dětský nábytek, dětské povlečení a nejrůznější hry pro malé i velké. Na své si přijdou také rodiče.

Proč je Dráček.cz výjimečné hračkářství?
· Všechny hračky a dekorace vybíráme s ohledem na jejich zdravotní nezávadnost.
· Osobní přístup pro nás není fráze.  Nejsme jen prodávající a vy nejste jen kupující. Jsme to my a Vy. Rodiče a rodiče. Podělíme se s Vámi o naše zkušenosti s produkty a rádi Vám poradíme při výběru.
· Většina hraček pochází z Čech. Svým nákupem podpoříte malé dílny, autorské ateliéry nebo známé české značky.
· Snažíme se naše zboží nabízet za rozumné ceny a vyjít Vám maximálně vstříc i ve zvláštních požadavcích.  (Chcete obdarovat novorozené miminko přímo v porodnici? Zajistíme pro Vás kurýra po Praze, aby Vybrané hračky doručil.) V případě nestandardních přání nás prosím kontaktujte telefonicky. Pokud to bude v našich silách, pokusíme se Vám vyjít vstříc.
· Zboží Vám zašleme domů, nebo do kanceláře, nebo si je můžete vyzvednout v našem skladu v Praze 8 Čimicích.

Navštivte www.dracek.cz ještě dnes a vyberte si pro své děti milý dárek, nebo dekoraci do jejich pokojíčku.

http://www.dracek.cz , http­://www­.drace­k.cz/k­arneva­love-k­ostymy­-a-cep­icky , http:­//www.­dracek­.cz/de­tske-p­ovlece­ni


 

Sloupek