Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kvalitní a moderní Nábytek Říha

30. 11 2011 | Nábytek Říha se už od svého vzniku v roce 1991 zaměřuje především na kvalitu a moderní design. V naší nabídce naleznete hlavně sortiment české výroby, který je doplněn o produkci slovenskou, italskou a německou.  Část našeho českého sortimentu byla oceněna prestižní značkou asociace českých nábytkářů ČESKÁ KVALITA - NÁBYTEK.

Vybírat si u nás můžete bytový nábytek, tedy kuchyně, obývací stěny, sedací soupravy, ložnice, postele, pohovky, matrace, stoly, stolky, židle a křesla. Vždy se jedná o moderní design s dokonalou funkcí, kvalitou a minimem požadavku na jeho ošetřování.

Také kancelářský nábytek je významným segmentem v naší nabídce. Komplexnost sortimentu a služeb je u nás samozřejmostí. Proto u nás nechybí psací stoly, kontejnery, pořadače knihovny, skříně na šanony, kancelářské židle nebo kancelářská křesla. Kancelářský nábytek od nás užívají začínající, ale i renomované firmy a významné úřady. Luxusní kancelářský nábytek zastupuje v naší nabídce především italská značka UFFIX a německá značka, známá pro svou preciznost HUND.
 
V případě zájmu, naše společnost nabízí spolupráci s architektonickými studii, které pomůžou s realizací náročnějších projektů přesně dle přání zákazníka. Stejně tak nabízíme i zakázkovou výrobu nábytku (tzv. atyp) dle vašich speciálních požadavků. 
Zajištění dopravy a stěhování společně s montáží je samozřejmostí.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO