Esennce - Agentura na zážitky

Naše dynamická společnost se věnuje tomu, aby se sny stávaly skutečností, abychom životy naplňovali skutečnými zážitky. Jsme tým profesionálů, kteří se věnují realizaci Vašich představ. Našimi zásadami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup. Maximální péči věnujeme jak výběru zážitků, tak péči o naše zákazníky.

Naše dynamická společnost se věnuje tomu, aby se sny stávaly skutečností, abychom životy naplňovali skutečnými zážitky.

Jsme tým profesionálů, kteří se věnují realizaci Vašich představ. Našimi zásadami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup. Maximální péči věnujeme jak výběru zážitků, tak péči o naše zákazníky.

Zážitková agentura ESENNCE, s.r.o. je stabilní společnost a patří mezi přední firmy v tomto oboru. Je aktivním členem Asociace provozovatelů elektronické komerce (APEK), držitelem certifikátu "Ověřeno zákazníky", získala 3. místo v soutěži Shop roku 2008 a v červnu 2009 také certifikát APEK Certifikovaný obchod (jako vůbec první zážitková agentura).

Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zážitků, které můžete sami vyzkoušet nebo je darovat jako dárek svým blízkým. Kdo by nechtěl vzlétnout k oblakům, řídit silné auto nebo zažít něco neobyčejného. Pokud se rozhodnete darovat zážitek, budete originální. Oslavenec získá možnost na vlastní kůži prožít vybraný zážitek a vzpomínky na tento den mu zůstanou velmi dlouho.

Pokud si nebudete moci vybrat z naší nabídky nebo budete mít jiné přání, obraťte se na naše specialisty na zákaznické lince. Rádi Vám poradí a pomohou najít řešení.

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že naše dárky udělají obdarovaným velkou radost.

http://www.esennce.cz

Sloupek