E-shop i klasický prodej zlata, stříbra, oceli

Zlatnictví Jitka Zemková navazuje na tradice českých zlatnických mistrů a s pomocí nových technologií se řadí mezi přední současné firmy, poskytující v oblasti zlatnické a šperkařské výroby kompletní služby od výroby přes prodej, až po péči o zákazníka.

Zlatnictví Jitka Zemková  navazuje na tradice českých zlatnických mistrů a s pomocí nových technologií se řadí mezi přední současné firmy, poskytující v oblasti zlatnické a šperkařské výroby kompletní služby od výroby přes prodej, až po péči o zákazníka. Naše zlatnictví se zabývá prodejem šperků ze zlata, stříbra i oceli, prodejem šperkovnic, zdobných krabiček, drahých kamenů s certifikátem a polodrahokamů. Dále opravami, výrobou na zakázku, a také tvorbou autorského šperku včetně zhotovení vlastního návrhu. Nabízíme též poradenskou činnost, ověřování pravosti u kamenů a určování ryzostí  škrtem na kameni. Rovněž provádíme výkup zlata všech ryzostí.

Na naší prodejně najdete výrobky pro běžné i slavnostní příležitosti ze zlata, stříbra, oceli a to řetízky i na nohu nebo pas, náramky, náhrdelníky, prsteny na ruce i na nohu, dětské prsteny, náušnice pro dámy i malé slečny, piercing, kompletní soupravy, destičky, přívěsky, brože, madonky, drahé kameny a polodrahokamy, perly atd. Navíc k prodeji nabízíme určité služby zcela zdarma, jako například přizpůsobení šperků na počkání.

http://www.zlatnici.cz

Sloupek