Specializujeme se na pohybové a sportovní aktivity pro děti

Specializujeme se na vedení a organizaci pohybových a sportovních kurzů:* Cvičení rodičů s dětmi: pestré a hravé aktivity pro děti od 3 měsíců do 3 roků. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo psychomotorický vývoj děťátka. Dbáme na zdravotní hledisko všech aktivit. Děti si postupně zvykají na kolektiv vrstevníků, jsou rozděleny dle věku a aktuálních pohybových dovedností.

Specializujeme se na vedení a organizaci pohybových a sportovních kurzů:

* Cvičení rodičů s dětmi: pestré a hravé aktivity pro děti od 3 měsíců do 3 roků. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo psychomotorický vývoj děťátka. Dbáme na zdravotní hledisko všech aktivit. Děti si postupně zvykají na kolektiv vrstevníků, jsou rozděleny dle věku a aktuálních pohybových dovedností.

* Kroužky pro předškoláky: zdraví prospěšné a zábavné cvičení. Dbáme na všestranný pohybový rozvoj, zdravotní hledisko, utváření kladného vztahu ke sportu. Vyberou si holčičky i kluci: Pidi aerobik, Sportovky, Pohádková jóga, Skotačíme na bublinách (overbally pro děti).

* Dětský aerobic: děti od 5,5 roků mohou navštěvovat náš oddíl dětského aerobiku. Od všestranné průpravy se dostáváme k nácviku dovedností specifických pro aerobik. Děti se mohou těšit na prima partu, soutěže a závody typu Master Class, Aerobik Team Show, které jsou pro ně velkou motivací.

Naše kurzy... aneb co můžete očekávat:

* jednotná metodika kurzů - dbáme na promyšlenou metodiku všech kurzů, ta je založena na znalosti psychomotorického vývoje dětí, pedagogiky, psychologie, a také na bohatých zkušenostech s prací s dětmi různého věku. Na našich kurzech cvičení pro děti máte jistotu, že aktivity jsou vybírány tak, aby rozvíjely dovednosti a schopnosti Vašeho dítěte dle jeho aktuálních možností.
* klademe důraz na zdravotní hledisko - naše cvičení prospívá zdravému vývoji dětí, spolupracujeme s odborníky z oboru fyzioterapie a pediatrie
* cvičení je vždy pestré a zábavné - uvědomujeme si, že pro děti musí být cvičení především zábavná hra! Děláme vše pro to, aby si děti pohyb zamilovaly a vracely se k němu i do budoucna.
* odborně školení instruktoři jsou samozřejmostí - stejně jako citlivý přístup a akceptování individuality každého dítěte

http://pohyb-detem.cz

Sloupek