Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé i 1cm

Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit – doporučujeme pouze profesionály.

Další jedinečností ExtendMagic je to, že k prodloužení můžete použít vlasy přímo z copu bez předchozí přípravy. Toto je odlišné od současných ostatních technik prodloužení. Tato funkce umožňuje využít širší paletu prodloužení vlasů. Odstraněné vlasy mohou být použity pro opětovné prodloužení.

      ExtendMagic je naprosto nezbytný nástroj pro všechny profesionální vlasové stylisty, kteří chtějí poskytnout dokonalý servis a kvalitu svým zákazníkům.

A proč používat právě ExtendMagic?

1ExtendMagic používá studenou cartrigepásku, která nepálí a složení lepící pásky je velmi šetrné k vlasům , tím nedochází k jejich poškození . 
2Spoje jsou po celou dobu pružné a netlačí při spánku. Při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné. 
3Navázaní pramene trvá méně než 10 sekund, takže ušetříte spoustu času ve srovnání s konvenčními metodami prodlužování vlasů.
4Lze prodloužit jeden vlas na jeden vlas
5Funguje perfektně na vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy)
 

 

více na www.kmhair.cz

 

Sloupek