Právě se nacházíte:

DACAR, s.r.o.

V roce 1996 založil firmu DACAR její majitel, jako fyzická osoba působící v oboru nákupu a prodeje ojetých automobilů.Díky dynamicky se rozvíjejícím aktivitám v této sekci trhu bylo nutné v zájmu dalšího rozvoje expandovat.

V roce 1996 založil firmu DACAR její majitel, jako fyzická osoba působící v oboru nákupu a prodeje ojetých automobilů.Díky dynamicky se rozvíjejícím aktivitám v této sekci trhu bylo nutné v zájmu dalšího rozvoje expandovat a proto v lednu 2004 vzniká ,jako plnohodnotný právní nástupce firma DACAR s.r.o.

Nechceme našim klientům slibovat nemožné ,jako se to běžně praktikuje,ale pro vaší spokojenosti a vzájemně dobré vztahy jsme schopni udělat maximum.Jelikož víme , že v dnešní uspěchané době plné stresu ,je pohoda při takové investici, jako je nákup automobilu jedním z nejdůležitějších faktorů ,preferujeme osobní přístup a profesionalitu ,které jsou naším cílem.

Přijďte se k nám poradit o Vašich starostech s prodejem či koupí vozu .Nebudeme se Vám snažit nutit náš názor ,ale zkusíme Vám raději poradit nebo pomoct.

Jsme dále schopni : vyřizovat převod vozu, zajistit STK, uzavřít leasing nebo úvěr mezi osobami

Sloupek