Právě se nacházíte:

AVENT, s.r.o.

Firma dříve sídlila na Praze 1, ale po povodních v roce 2002 jsme se nastěhovali do nově zrekonstruovaných prostor v Pobřežní ulici v Karlíně, kde bývalo elektrocity.

Z krátké historie
Firma dříve sídlila na Praze 1, ale po povodních v roce 2002 jsme se nastěhovali do nově zrekonstruovaných prostor v Pobřežní ulici v Karlíně, kde bývalo elektrocity. Od té doby jsme stihli vybudovat dobře fungující firmu, jak v oblasti velkoobchodu, tak maloobchodu včetně provádění montáží. Ačkoliv nepůsobíme na trhu zas tak dlouhou dobu, tak naše firma vychází ze zkušeného a velmi dobře proškoleného personálu a už máme za sebou hezkou řádku spokojených zákazníků. Naše některé výsledné práce byli k vidění na výstavách Auto Hifi show. Například můžeme uvést kompletní ozvučení vozu Toyota Rav4, komponenty Panasonic, pro výherce první řady reality show „Vyvolení“, nebo o rok později kompletní realizace showcar pro firmu Panasonic. Obě vozidla sklidila úspěch. Najdete je, a nejenom je, v naší fotogalerii.

Informace pro zákazníky
V kamenném obchodě nabízíme možnost prohlédnout a odzkoušet autorádia, reproduktory či jiné příslušenství, popřípadě můžeme poskytnout bezplatné poradenství. Pro zákazníky volíme individuální přístup, vycházíme z přání klienta, popřípadě doporučíme vhodnou montáž. Domluva probíhá s přijímacím technikem na prodejně, kde může strávit chvilku i zákazník čekající na montáž na počkání.

PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT NA VLASTNÍ OČI!

Sloupek