ZDRAVÉ A RYCHLÉ POCHOUTKY Z ČERSTVÝCH SUROVIN

Zapomeňte na představu, že mikrovlnné trouby jsou symbolem tzv. fastfoodového stravování. Model Panasonic NN-CS984 zvládne o dost víc, než byste očekávali. Kromě rozmrazování a ohřevu dokáže vařit, grilovat a péct. Velmi pravděpodobně se tak stane nejuniverzálnějším přístrojem ve vaší kuchyni.

Základem je inverter

Kombinovaná mikrovlnná trouba Panasonic NN-CS864 je vybavená inverterovou technologií, díky které jsou pokrmy připravené rovnoměrné na povrchu i uprostřed. To samé platí pro jejich ohřev či rozmrazování. Zatímco se běžné mikrovlnné trouby za provozu opakovaně zapínají a vypínají na maximální výkon, technologie inverteru udržuje optimální úroveň výkonu. Při rozehřívání čokolády se tak nemusíte bát, že se spálíte, a při ohřevu dětských pokrmů zase toho, že v nich zůstanou příliš horká či studená sousta.

Vaření v páře

Výkonná pára s vysokou intenzitou umožňuje rychlou přípravu zdravých pokrmů v páře a bez použití tuku. Zachováte tak přirozenou chuť ingrediencí a výsledné jídlo je méně kalorické. Za pomoci funkce Turbo Stream dokáže spotřebič generovat páru s velkou intenzitou, čímž se celý proces přípravy ještě zrychlí. K dispozici je i 8 automatických programů vaření v páře – na zeleninu, ryby, kuřecí maso i rýži.

Kombinované vaření

Vaření na páře je možné díky inverteru současně kombinovat s grilováním, konvekčním vařením a vařením pomocí mikrovln, čímž ušetříte až 2/3 času oproti běžnému vaření. Kombinací kterýchkoliv z těchto funkcí s párou lze nejen zkrátit čas vaření, ale zároveň zachovat jídlo šťavnatější. Funkce grilu se zase postará o dozlatova upečený a křupavý povrch.

Dvojúrovňové konvekční vaření

Čas šetří i dvojúrovňové konvekční vaření, které umožňuje přípravu pokrmů ve dvou úrovních zároveň. Integrovaný ventilátor cirkuluje horký vzduch v celé troubě, vaření je tak rychlejší a rovnoměrnější.

Inteligentní příprava jídel

Díky vestaveným senzorům je vaření prakticky automatické, není potřeba nastavovat úroveň výkonu, hmotnost potravin ani čas vaření. K dispozici je hned několik automatických programů.

Stylový design a ovládání

Model NN-CS894 má vnitřní objem 32 litrů a díky inovativnímu plochému designu můžete do trouby používat nádoby libovolného tvaru a velikosti. K dispozici máte varnou plochu o 45 % větší než v konvenčních modelech s otočným talířem.

Uživatelský komfort zvyšuje jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykových tlačítek umístěných na přední straně skleněné plochy. Dvířka je možné naplno otevřít směrem dolů. Vysoká pevnost a ergonomický tvar úchopu ještě zvyšují bezpečnost a stabilitu trouby. Horní a zadní strana přístroje jsou samočistící, zbytek povrchu je potažený fluoridovou vrstvou pro snadné čistění.

Model NN-CS894 potěší i luxusním designem s jednolitou černou skleněnou úpravou přední plochy dveří.

Na českém trhu je model NN-CS894 dostupný za maloobchodní cenu 19 990 Kč a při zakoupení příslušenství je vestavitelný do kuchyňské linky.

Sloupek