Zažijte úlevu od bolesti pomocí cesty, která v USA funguje už dlouhá desetiletí

Bolesti zad, kolen, kyčlí atd. trápí spoustu lidí. Ale nemusí to tak být. Stačí znát správnou cestu. A to je metoda FitPainFree®, která se dívá na člověka jako na celek, hledá příčiny bolestí a ty odstraňuje, aby se už nevracely.  

Poslední dva roky nás změnily
Změnily se naše pohybové stereotypy - to, jak a kolik času se hýbáme. Spousta lidí byla víc než rok uvězněna mezi čtyřmi zdmi. Běžný pohyb, jako je cesta do práce, na nákup a něco zařídit na dlouhou dobu zcela vymizel z našeho života. Vše si můžeme objednat, nechat donést až před dveře. Do starých kolejí, kde bylo pohybu více, se vracíme velmi pomalu.

Potřebujeme to “správné” cvičení 
Naše tělo je stvořeno z pohybu a k pohybu. Potřebuje denní pohyb, aby bylo tělo zdravé a funkční. Pokud si totiž představíme např. osm hodin ve špatné pozici u PC, nemáme jinou šanci, než zařadit účinné kompenzační cviky do každého dne. 
Kompenzační cvičení jsou uvolňovací, protahovací a posilovací cviky, které mají za úkol „něco“ kompenzovat, tedy vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž. Poslední dobou však především nedostatek pohybu, sedavý způsob života a vadné držení těla.

Řešení je jednoduché
Bolesti pohybového aparátu jako jsou např. bolesti krční páteře, beder, kolen apod. umí řešit metoda FitPainFree®. Přibližuje toto téma běžné populaci tak, aby lépe pochopili, kde je příčina jejich zdravotních problémů a mohli je jednou pro vždy vyloučit ze svého života.
Odborníkům pak přináší novou cestu, jak klientům pomoct od jejich bolestí pohybového aparátu a dále s nimi budovat zdravé tělo.
Chcete ji vyzkoušet? Máte jedinečnou možnost zažít poslední workshop letošního roku – 23. 10. 2021 v Praze. Nehodí se vám termín? Nevadí - pojďte na online lekce. Zvládnete to a budete překvapení, jak jednoduché a účinné toto cvičení je.


 
Seznamte se s metodou FitPainFree®
Pokud patříte mezi osobní trenéry, lektory skupinových lekcí nebo vedete sportovní kroužek a máte touhu pomoci svým klientům, jak nejlépe můžete, vyzkoušejte náš workshop základů metody FitPainFree. Tato cvičební metoda vznikla pomocí selského rozumu a anatomických atlasů. My jsme zjednodušili její přenos na běžnou populaci a učíme širokou veřejnost i odborníky jednoduché účinné cviky spolu se všemi důležitými souvislostmi. Zkrátka cvičební metoda 21.století, která nás zachrání od bolestí zad, loktů, krku, kyčlí apod.

Ideální také pro mladé nadšené studenty,  sportující i trenéry
Metoda FitPainFree jako komplexní pohled na lidské tělo je samozřejmě také skvělou volbou pokud ještě studujete a chcete se v budoucnu věnovat svým klientům, trávit čas ve fitku nebo na workoutovém hřišti a mít postaráno o svobodný a zdravím naplněný život.
Osobních trenérů je na trhu tisíce, ale těch kvalitních, kteří umí pomoci i s bolestí a rozumí tělu a jeho fungování, je jako šafránu. Proto pokud vás tato kariéra láká, využijte workshop k seznámení se s novým moderním pohledem na svět a získejte konkurenční výhodu. Kompenzační cvičení budou zkrátka potřebovat všichni.

Workshop plný praxe v Praze
K pochopení souvislostí potřebujeme teorii i praxi. Na letošním posledním workshopu, který je 23. 10. 2021. v Praze, zažijete obojí. Workshop je koncipován tak, aby vás donutil zaměřit se na sebe a svoje tělo a také vám k tomu poskytne dostatek času. Budete přemýšlet o fungování našeho těla, o tom, co cítím já, co cítí klient, jak navést klienty správně do cviku a jak cvik zařadit do lekce. 3 hodiny plné cvičení a rozboru cviků, přátelské atmosféry a sdílení rozdílných pohledů na naše tělo. Jednoduše řečeno - představíme vám základy metody FitPainFree®.

www.fitpainfree.com
 

Sloupek