YIT STAVO PODPOŘILA BENEFIČNÍ VEČER PRO KLINIKU DĚTSKÉ CHIRURGIE FAKULTNÍ NEMOCNICE MOTOL

Developerská společnost YIT Stavo se stala hlavním partnerem benefičního večera „Potkávání II“ v Malostranské besedě v Praze, jehož výtěžek byl věnován Klinice dětské chirurgie FN Motol. Večer se uskutečnil pod záštitou přednosty této kliniky prof. MUDr. Jiřího Šnajdaufa, DrSc. a pod patronací populární české herečky Terezy Brodské. Ta je členkou správní rady nadace Konto „Dětská chirurgie Motol“, na které díky akci přibylo 500 000 korun.

Mezi umělci, kteří vystoupili bez nároku na honorář, byli Václav Neckář, Ondřej Brzobohatý, Natálie Kocábová, Michal Malátný, Matěj Ruppert. Eddie Stoilow, Vladivojna La Chia a další. 
 
Ředitel YIT Stavo Vladimír Dvořák k partnerství s Klinikou dětské chirurgie FN Motol uvedl: „Filozofií YIT ve všech evropských zemích, kde působí, je chovat se jako společensky odpovědná firma. Proto jsme se v České republice rozhodli, že Kliniku dětské chirurgie FN Motol budeme podporovat dlouhodobě. Velmi nás těší, že jsme se po loňském úspěchu prvního benefičního večera mohli na této akci podílet již podruhé. S projektem KOTI Green Motol, který právě stavíme v této lokalitě, chceme být zdejší nemocnici dobrým sousedem.“
 
Konto „Dětská chirurgie Motol“ vzniklo v roce 1992 z důvodu nedostatku finančních prostředků na nákup zdravotnické techniky pro chirurgicky nemocné děti. Díky prvnímu benefičnímu večeru „Potkávání“, rovněž s partnerstvím společnosti YIT Stavo, přibylo v červnu 2013 na Konto „Dětská chirurgie Motol“ přes 150 000 korun.
 
Fotografie:
Ředitel YIT Stavo Vladimír Dvořák (vlevo u mikrofonu) předává přednostovi Kliniky dětské chirurgie FN Motol prof. MUDr. Jiřímu Šnajdaufovi, DrSc. šek na 500 000 korun.  Vzadu Tereza Brodská, členka správní rady nadace Konto „Dětská chirurgie Motol“.
 

Sloupek