Veletrh dalšího vzdělávání v zahraničí WEBA

Ve dnech 6. a 7. listopadu 2012 bude probíhat Kongresovém centru Hotelu Olympik třetí Mezinárodní veletrh dalšího vzdělávání, na který si Vás dovolujeme srdečně pozvat.

Na akci představí svou aktuální nabídku studia široké spektrum vzdělávacích institucí, agentur s nabídkou pracovně studijních programů, jazykových škol, univerzit i akademiií z celého světa, dle očekávání přes třicet zahraničních vzdělávacích institucí.

Veletrh je určen pro studenty středních i vyšších a vysokých škol, mládež i dospělé, zájemce o studium v zahraničí za zvýhodněných podmínek s možností dotací, rodiče zájemců o studium, pedagogy i odborníky, manažery se zájmem o rozšíření kvalifikace, popř. další zájemce o informace v oblasti vzdělávání ve světě. Studenti budou mít možnost diskutovat přímo se zástupci jednotlivých institucí, obdrží informační materiály a seznámí se s obsahem, délkou, organizací i finančními aspekty studia.
 
Přínos pro studenty a školu - mimořádná příležitost získat globální představu o současném trhu nabídek vzdělávání.
 
Akce se pořádá pod záštitou prof. Ing. Stanislava Adamce, DrSc, presidenta společnosti Olympik Holding a.s.
 
Kdy: úterý a středa 6. a 7. listopadu 2012
od 11.00 – 15.30 hodin
Kde: Kongresové centrum Hotelu Olympik, Praha 8, Sokolovská 138, 186 00, stanice metro B Invalidovna, hlídané parkoviště.
 
Vstup zdarma

Sloupek