Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Kobylisích vznikne nové dětské hřiště a U-Rampa

27. 05 2011 | V ulici Třeboradická v Kobylisích vznikne nové dětské hřiště a pro milovníky Skateboardu také U-Rampa. Provedena bude celková rekonstrukce původního dětského hřiště a přilehlých prostor.

Asfaltový povrch  bude odstraněn a nahrazen mlatovým. Na hřiště budou nainstalovány nové herní prvky včetně bezpečnostní dopadové plochy pod nimi. Na hřišti děti najdou mimo jiné multifunkční domeček, kolotoč a zajisté ocení herní sestavu hradu se skluzavkou. Veškeré herní prvky jsou vyrobeny z materiálů plně odpovídajícím platným hygienickým, ekologickým a protipožárním předpisům. Celé hřiště bude nově oploceno, zabudovány budou nové lavičky i odpadkové koše.

„Hřiště je umístěno na vhodném místě kde je dostatek stromů, které poskytnou nejen hrajícím si dětem stín,“ říká starosta Městské části Praha 8 Jiří Janků. „Na své si přijdou i milovníci skateboardu. Je pro ně připravena U-Rampa, která nedílně patří k tomuto nezávislému sportu,“ dodává Janků.

U- rampa středního typu, vhodná pro všechny kategorie in-line, BMX a skateboard. Se nachází ve spodní části pozemku. Povrch je přizpůsoben pro extrémní venkovní zatížení. Je pevný, nepružící a eliminuje hlučnost.

www.praha8.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO