Sportuje celá Praha 8! Sportujte s námi...

Beachklub Ládví v Chabařovické ulici v Praze 8 byl v sobotu 29. května 2010 dějištěm prvního sportovního klání z cyklu Sportuje celá Praha 8. Bezmála tři desítky soutěžících absolvovaly v krásném slunečném počasí turnaje v plážovém volejbale a plážové přehazované.

Beachklub Ládví v Chabařovické ulici v Praze 8 byl v sobotu 29. května 2010 dějištěm prvního sportovního klání z cyklu Sportuje celá Praha 8. Bezmála tři desítky soutěžících absolvovaly v krásném slunečném počasí turnaje v plážovém volejbale a plážové přehazované. „Počasí před sobotní akcí nebylo na plážový volejbal zrovna ideální a tak se řada přihlášených týmů nedostavila. Ti, kteří do velmi příjemného prostředí Beachklubu přišli ale určitě nelitovali“, řekla při předávání pohárů a cen vítězům zástupkyně starosty MČ Praha 8 Vladimíra Ludková.

Výsledky:

plážový volejbal
1. místo: Squadra Azzura; 2. místo: Los Galacticos; 3. místo: Beachklub Ládví; 4. místo: Praha 8; 5. místo: RL Tigers Kobylisy; 6. místo: Kytičky
 
plážová přehazovaná
1. Bronzová; 2. Kubíci; 3. Kytičky

V sobotu 5. června si dali příznivci sportu dostaveníčko v areálu Základní školy na Šutce v Kobylisích, kde proběhl pod patronátem SK Slavia Kometa Praha volejbalový turnaj trojic na zdejších zbrusu nových antukových hříštích.

Výsledky:

1. místo: Ďáblice; 2. místo: Kdo přišel, nezklamal; 3. místo: Praha 8; 4. místo: Bazinga!; 5. místo: RL Tigers Kobylisy

Sloupek