Společnost Amadeus Marketing CSA, s.r.o.

Společnost Amadeus Marketing CSA, s.r.o. působí v České a Slovenské republice již od r. 1993.

Společnost Amadeus Marketing CSA, s.r.o. působí v České a Slovenské republice již od r. 1993, a to v oblasti komplexních řešení pro cestovní kanceláře zahrnujících globální distribuční systém (GDS), s výrazným akcentem na uživatelskou a technickou podporu zákazníkům, včetně pestré nabídky školení.

Svou rozsáhlou nabídkou technologicky vyspělých produktů a profesionálním přístupem splňuje náročné požadavky českých a slovenských cestovních kanceláří nejrůznějších typů, a to v duchu světových trendů v oblasti cestovatelského průmyslu.

Ve společnosti Amadeus pracují odborníci jak z oblasti cestovního ruchu, tak výpočetní techniky. Specialisté na informační technologie poskytují veškerý technický servis. Oddělení Help Desk dokáže vyřešit rozličné problémy pracovníků cestovních kanceláří a patří právem ve svém oboru k naprosté špičce.

Společnost Amadeus dále poskytuje ve svých prostorách různé typy školení, včetně specializovaných školení dle přání zákazníka, která vedou zkušení odborníci nejen na oblast rezervačních systémů ale i na komplexní problematiku IATA.

Smluvním zákazníkům společnosti Amadeus je zajištěn nepřetržitý přístup k celosvětovému rezervačnímu systému - 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Vysoká úroveň spolehlivosti a podpory zákazníků je příkladem pro celou oblast globálních řešení v cestovním ruchu.

Sloupek