Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Služebně nejstarší zaměstnanec pracuje na Bulovce 59 let

4. 01 2012 | Včera odpoledne proběhlo v jídelně Nemocnice Na Bulovce setkání vedení nemocnice se zaměstnanci, kteří zde pracují 30 let a déle. Ředitel nemocnice Petr Zajíc jim poděkoval za loajalitu a výdrž a zároveň odprezentoval aktuální situaci Bulovky odlehčenou formou s názvem: "Bylo nás pět...aneb Bulovka Hope" (http://www.slideshare.net/Bulovka/bylo-ns-ptaneb-bulovka-hope).

Včera odpoledne proběhlo v jídelně Nemocnice Na Bulovce setkání vedení nemocnice se zaměstnanci, kteří zde pracují 30 let a déle. Ředitel nemocnice Petr Zajíc jim poděkoval za loajalitu a výdrž a zároveň odprezentoval aktuální situaci Bulovky odlehčenou formou s názvem: "Bylo nás pět...aneb Bulovka Hope" (http://www.slideshare.net/Bulovka/bylo-ns-ptaneb-bulovka-hope).

Mezi zhruba stovkou přítomných hostů nechyběla ani paní Anna Šimůnková, služebně nejstarší zaměstnanec nemocnice. Na Bulovku nastoupila v září 1953. "Bulovka je mé druhé dítě a můj život", řekla Anna Šimůnková přítomným a popřála jim, aby Bulovku milovali stejně jako ona. Celkem v nemocnici pracuje 30 let a déle 140 lidí.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO