Salon Foxys, Praha 7 a jeho starost o Vaše vlasy

Náš Salon Foxys, který se nachází U Průhonu 13, Praha 7 v bývalém Holešovickém pivoru, jehož prostory jsou po rekonstrukci velice zdařilé a působí skvělým dojmem. Náš Salon Foxys měl to štěstí, že máme skvělé kadeřnice, které pracují s vlasovou kosmetikou Alterna a ještě tyto dívky byly vybrány do evropského týmu této proslulé značky a tak se účastní veškerých přehlídek, soutěží a seminářů, které tato značka pořádá. Je to skvělé, neboť díky tomu, tato děvčata jsou ve stálém kontaktu s novými trendy střihů, úpravy vlasů, ale i trendy společenských a svatebních účesů, používají nové barvy, přelivy a jsou seznámeny i s novými technologiemi . Takže neustálé vzdělávání , praxe , cvičení je zárukou růstu těchto dívek v oblasti vlasové kosmetiky i umu kadeřnictví    

. Proč se náš Salon Foxys rozhodl spolupracovat s vlasovou kosmetikou Alterna, Z prvopočátku jsme pracovali s jinou vlasovou kosmetikou, stále jsme zkoušeli nové trendy i novou technologii, která nám byla touto kosmetikou zpřístupněna. Zároveň jsem se stále hledali další značky a studovali jejich přednosti i zápory. Ze všech značek, které jsou v naší republice přístupné, jsme vyhodnotili značku, s kterou chceme spolupracovat, neboť nám nejvíce vyhovovala a byla nejvíce progresivní v metodách i trendech použité. Byla pro nás zajímavá i ze zkušeností jiných salonů, které ji používají a to nejen u nás, ale i celém světě. Prostě ALTERNA se stala pro nás TOP: A proč ?? Ráda odpovím na Vaši zvědavou otázku. Je tu mnoho značek a obyčejný člověk neví, co si má vlastně vybrat.

Vlasová kosmetika ALTERNA má několik řad a každá řada je speciálně určená na určitý typ vlasů. Je to profesionální kosmetika a proto je tady důležitá rada kadeřnice, která nejenom že rozumí kosmetice a zná ji, ale dokáže posoudit i ty typ a kvalitu vašeho vlasu.

Profesionální vlasová kosmetika ALTERNA nabízí revoluční přípravky, které určují standard pro vlasovou kosmetiku na celém světě. Alterna přichází s inovací přípravků, které přinášejí výsledky, které jsou prokazatelné a viditelné. Tyto výsledky mohou potvrdit nejen hvězdy Hollywodského nebe, ale i obyčejní lidé, kterým tato kosmetika vrátila hustotu, lesk a zdraví vlasů.

 

Autor: HH

 

Sloupek