Řadové rodinné domy pro mladé začínající rodiny

Jednou z hlavních našich činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a s tím související inženýrská činnost ve výstavbě. Výstavbu jsme zaměřili na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy.

Naším zájmem je nabídnout lidem kompletně dokončené domy včetně komunikací i oplocení zahrad v nízkých cenových relacích tak, aby se staly přístupné především pro mladé začínající rodiny. Z těchto důvodů se zabýváme též realitní činností a to tím způsobem, že si domy v rámci projektů prodáváme samy. Proto pokud se rozhodnete pro naše domy, budeme schopni s vámi řešit výběry materiálů pro zařízení domu (obklady, dlažby, vnitřní dveře, povrchy podlah, zařízení koupelen atd…), ale i změny v projektech vašich domů, právní servis i zajištění financí pro koupi vašeho domu.

Společnost Slunečné terasy s.r.o. ve svém podnikání navazuje na zkušenosti společnosti EFP s.r.o., pod jejíž hlavičkou vyrostly tři developerské projekty "Slunečných teras" v Obříství, Brandýse nad Labem a Staré Boleslavi. Z projektu "Slunečné terasy" Stará Boleslav jsme si ponechali jeden dům jako vzorový, ve kterém Vás rádi přivítáme.

http://www.slunecne-terasy.cz

Sloupek