Právě se nacházíte:

Psí den na Praze 8

Osmá městská část připravila na sobotu 28. května VI. Psí den, který proběhne pod záštitou starosty MČ Praha 8 Jiřího Janků. „Psí den nabízí možnost, kdy se pejskaři, ale i nepejskaři, mohou setkat během oddychové, zábavné akce, a kdy je navíc možné přiučit se i něčemu novému,“ uvádí starosta MČ Praha 8 Jiří Janků.

Na programu bude kromě již tradiční soutěže „Osmičkový voříšek“ i bohatý doprovodný program. K vidění bude mimo jiné ukázka práce psovodů Městské policie hl. m. Prahy nebo prezentace první pomoci v podání Veterinární záchranné služby. Role předsedkyně poroty se tentokrát zhostí Marta Kubišová a ve spolupráci s ní proběhne i speciální osmičkové „Chcete mě?“, ve kterém přímo na libeňské psí louce budou zájemcům představeni pejskové z útulků v Troji a Modřanech. Pro návštěvníky bude připraveno i občerstvení a všichni soutěžící tradičně pro své pejsky dostanou drobné dárky.

Akce bude přístupná i psům, kteří se nezúčastní soutěže – podmínkou je však mít s sebou očkovací průkaz. Psí den proběhne v sobotu 28. května 2011 od 10.00 hod. na libeňské psí louce v ulici U Meteoru.

www.praha8.cz

Sloupek