Proč je venkovní vířivka lepší než bazén?

Celé léto máte před sebou a možná stojíte před rozhodnutím, zda si na svou zahradu pro letní koupání pořídit vířivku nebo bazén. Bazén je klasikou, kterou si české domácnosti často pořizují. Srovnáme-li ale pro a proti, vířivka finálně přináší mnohem více výhod než venkovní bazén. 

Máte už vlastní venkovní bazén? Pak jistě potvrdíte, že pořizovací náklady nebyly nikterak nízké a údržba bazénu a údržba bazénu je náročnější, než jste očekávali. Pokud byste si ale chtěli pořídit venkovní vířivku, je zde mnoho výhod, které vás jistě potěší. Pořizovací náklady nejsou nejnižší, ale zato provozní náklady ano. Dokonce i čas potřebný pro údržbu vířivky vás možná překvapí. Postačí totiž jen několik minut týdně. 

Vzhledem k tomu, že většina venkovních vířivek je také mnohem menší než velké zahradní bazény, ušetříte i za vodu. 

Celoroční užívání

Teplotu vody ve vířivce je možné regulovat, a proto ji můžete využívat po celý rok. Dokonce i v období, kdy na vaší zahradě leží vrstvy sněhu. 


Pomoc při bolesti a nespavosti


Masážní účinek vířivých van přináší úlevu unaveným a namoženým svalům. Díky prohřátí svalů do hloubky a masáži postižených míst dochází k dokonalé úlevě od bolesti zad. 


Odbourávání stresu


Relaxace v teplé vodě v kombinaci s hydromasážní uvolňuje svalové napětí a pomáhá odbourávat stres. Lidé, kteří pravidelně navštěvují vířivku, potvrzují, že se jim pak mnohem lépe usíná.

Celulitida a nadváha

Teplá voda má za následek mnohem lepší cirkulaci krve, a tím pádem i odbourávání tuku a redukci celulitidy.


Kde pořídíte kvalitní vířivku? 

Kvalitní vířivka je základem pro kvalitní hydromasáž. Navíc pouze kvalitní produkty mají dlouhou životnost. A proto je volba značky i prodejce klíčová. 
Za velmi kvalitního prodejce je v ČR považováno SPA Studio s.r.o, u kterého můžete zakoupit velmi kvalitní vířivky kanadské značky Canadian Spa International®.

Sloupek