Po procházce areálem Nemocnice Na Bulovce poetický odpočinek

27. 07 2012 | Fotografka Sára Saudková se přijela do Nemocnice Na Bulovce podívat, jak se daří projektu „Poezie léčí“. Pacienti či návštěvníci nemocnice si mohou přečíst básničky a prohlédnout fotografie na lavičkách umístěných po celém areálu nemocnice. Autorem fotografií je právě Sára Saudková. O dosavadním vnímání i dalších plánech s tímto projektem si Saudková povídala s ředitelem nemocnice Petrem Zajícem a mluvčím nemocnice,...

Fotografka Sára Saudková se přijela do Nemocnice Na Bulovce podívat, jak se daří projektu „Poezie léčí“. Pacienti či návštěvníci nemocnice si mohou přečíst básničky a prohlédnout fotografie na lavičkách umístěných po celém areálu nemocnice.

Autorem fotografií je právě Sára Saudková. O dosavadním vnímání i dalších plánech s tímto projektem si Saudková povídala s ředitelem nemocnice Petrem Zajícem a mluvčím nemocnice, který je zároveň autorem básní, Martinem Šalkem.
 
Obejít všech 31 stanovišť v tak rozlehlé nemocnici, kterou Bulovka rozhodně je, unaví každého. Není proto divu, že Sára s doprovodem některé lavičky využila také k tomu nejpůvodnějšímu účelu, pro které vznikly, k posazení se a k odpočinku :O) 
 
(Foto: Pavel Jiřík st.)

Speciály