Po procházce areálem Nemocnice Na Bulovce poetický odpočinek

Fotografka Sára Saudková se přijela do Nemocnice Na Bulovce podívat, jak se daří projektu „Poezie léčí“. Pacienti či návštěvníci nemocnice si mohou přečíst básničky a prohlédnout fotografie na lavičkách umístěných po celém areálu nemocnice. Autorem fotografií je právě Sára Saudková. O dosavadním vnímání i dalších plánech s tímto projektem si Saudková povídala s ředitelem nemocnice Petrem Zajícem a mluvčím nemocnice,...

Fotografka Sára Saudková se přijela do Nemocnice Na Bulovce podívat, jak se daří projektu „Poezie léčí“. Pacienti či návštěvníci nemocnice si mohou přečíst básničky a prohlédnout fotografie na lavičkách umístěných po celém areálu nemocnice.

Autorem fotografií je právě Sára Saudková. O dosavadním vnímání i dalších plánech s tímto projektem si Saudková povídala s ředitelem nemocnice Petrem Zajícem a mluvčím nemocnice, který je zároveň autorem básní, Martinem Šalkem.
 
Obejít všech 31 stanovišť v tak rozlehlé nemocnici, kterou Bulovka rozhodně je, unaví každého. Není proto divu, že Sára s doprovodem některé lavičky využila také k tomu nejpůvodnějšímu účelu, pro které vznikly, k posazení se a k odpočinku :O) 
 
(Foto: Pavel Jiřík st.)

Sloupek