Otevřená vánoční degustace

Společnost Global Wines pořádá v úterý 6. prosince speciální otevřenou vánoční degustaci, která nabízí inspiraci nejen na sváteční tabuli, ale také poradí s výběrem vín jako vánočním dárkem.  

Poslední letošní degustace bude ve svátečním duchu, vína jsou vybraná speciálně s přihlédnutím k vánoční a novoroční atmosféře. Hodí se tedy nejen pro slavnostní chvíle, ale také jako vánoční dárky a myslelo se opravdu na všechny. Ochutnávat se totiž bude vybrané francouzské šampaňské vinařství Lanson, bílá německá a rakouská vína vinařství Weingut Klumpp a Domäne Wachau, vyhlášená italská vína Antinori a Kellerei Terlan, francouzská vína prestižního vinařství Domaines Barons de Rothschild Lafite a španělského vinařství Torres. Nebude chybět ani proslulé portské z Real Companhia Velha či sherry od Williams & Humbert.

Vánoční degustace se koná v úterý 6. 12. od 16:00 do 19:30 hodin. Cena vstupného na degustaci je 200 Kč. Hodnota vstupného bude odečtena z nákupu provedeného přímo na akci. Vstupné se hradí přímo v místě konání ochutnávky a není nutná registrace, můžete přijít kdykoli v uvedeném čase.

Adresa degustace: Global Wines shop, Sokolovská 100/94, Praha 8 – Karlín.

Více informací na www.global-wines.cz
 

 

Sloupek