ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO PÁNY - NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Také si marně lámete hlavu, čím letos pod stromečkem potěšit manžela, tatínka nebo dědečka? S dárky pro muže je vždycky potíž a nad jejich vymýšlením strávíme mnoho času. A proto pro vás máme pár zaručených tipů, které potěší všechny věkové generace. Na své si přijdou milovníci techniky, muziky i amatérští meteorologové nebo sportovci.

Poručit větru, dešti!

S profesionální meteostanicí SENCOR SWS 9700 vás počasí nikdy nepřekvapí! Bezdrátový snímač 5v1 sleduje všechny důležité faktory, jako je rychlost větru, směr větru, dešťové srážky, teplotu i vlhkost. Hlavní jednotka s velkým LED displejem (možnost nastavení neuvěřitelných 256 barev), zobrazuje přehledně v grafu veškeré záznamy o měření z průběhu uplynulých 24 hodin. Umístit ji můžete na stůl, či pověsit na stěnu a to v dosahu až 150m od venkovního snímače.

Doporučená cena meteostanice SWS 9700 je 3999,- Kč

Výhodný balíček

Praktické dárky jsou vždycky sázkou na jistotu a balíčkem s USB nabíječkou a HDMI kabely radost zaručeně uděláte. Kvalitní HDMI kabely SENCOR SAV 365 v délce 1,5m až neuvěřitelných 5m bez problémů propojí veškerá vaše zařízení, ať už jakékoliv PC, TV nebo projektor. Elegantní bílá USB nabíječka SENCOR SCH 640 AC krásně splyne se zásuvkou. Má v sobě zabudované 2 výstupy pro USB, takže můžete nabíjet či připojit hned dva přístroje najednou.

HDMI kabely dostupné od 429,- Kč

USB nabíječku zakoupíte za 369,- Kč

Světlo pro bezpečné cyklo toulky

Bezpečnost je vždy na prvním místě a na silnici toto pořekadlo platí obzvlášť. Pro všechny cyklistické výlety představuje značka SENCOR nová nabíjecí světla, která jednoduše připevníte na konstrukci kola. Světla se dobíjejí přes micro USB kabel, který je součástí balení. Kromě funkce stálého světla, je možno zvolit i výstražné blikání, dohromady je na výběr 6 módů, které se ovládají dvojklikem. Dosvit obou svítilen je až 20 m. Přední cyklosvítilna SENCOR SLL 93 září bílou barvou, zadní SLL 94 červenou.

Doporučená cena jedné svítilny je 249,- Kč

Designový společník

Milovníci hudby ale i designu zaplesají nad výkoným Bluetooth reproduktorem SSS 6200, s kterým budete moci poslouchat hudbu kde se vám zamane – při práci v garáži nebo dílně, venku na zahradě nebo v létě u vody. Reproduktor jednoduše spárujete se svým telefonem nebo tabletem a zabudované 4 reproduktory se postarají o dokonalý zvuk. Díky velké dobíjecí baterii můžete poslouchat hudbu až 8 hodin. Moderní, elegantní vzhled tohoto reproduktoru získal prestižní ocenění Red Dot Design Award 2016

Bluetooth reproduktor SSS 6200 zakoupíte za 1599,-Kč         

Vaše třetí oko

Milovníci sportů se rádi chlubí svými úspěchy. Pro zaznamenání všeho podstatného – ať už na souši či ve vodě – představuje značka SENCOR odolnou outdoorovou kameru 3CAM 4K50WRB, která s přehledem zastoupí foťák v telefonu nebo tabletu. Prvotřídní kamera dokáže natáčet videa ve 4K rozlišení při 30 snímcích za vteřinu. Za ostrý a vyvážený obraz vděčí senzoru CMOS SONY 117 a 6ti vrstvé skleněné čočce. Pro umocnění prožití momentu je kamera vybavena vysokorychlostním snímáním, které dopřeje i zpomalené záběry. Součástí balení je i voděodolné pouzdro (díky kterému můžete zaznamenat své zážitky až z 60m hloubky), dále uchycení na helmu nebo pásek, dálkové ovládání a spousta dalších vychytávek.

Doporučená cena outdoorové kamery je 5 999,- Kč

Sloupek