NTS Czech je cestovní kancelář

NTS Czech je cestovní kancelář, jejímiž vlastníky jsou skandinávská cestovní kancelář Tumlare (50%) a největší japonská cestovní kancelář JTB (Japan Travel Bureau - 50%).

NTS Czech je cestovní kancelář, jejímiž vlastníky jsou skandinávská cestovní kancelář Tumlare (50%) a největší japonská cestovní kancelář JTB (Japan Travel Bureau - 50%). Skupina, která dohromady tvoří jednu z největších cestovních kanceláří na světě

Vám zajistí komplexní služby v oblasti zajišťování služebních cest:

• individuální a profesionální plánování Vašich cest s osobním přístupem
• specifická a kvalitní řešení za velmi konkurenčních cen
• klid na Vašich cestách, ať jste kdekoliv ve světě
• statistické přehledy o Vašich cestách

Velká i malá řešení

NTS Czech Vám na základě Vašich požadavků dodá jak jednoduchá, tak i složitá řešení v oblastech obchodní turistiky, skupinové turistiky, incentivních programů i soukromých cest.

Dialog se zákazníkem

Vzájemný dialog je nejdůležitějším prvkem konzultace Vaší cesty a většina řešení je vypracována právě na základě efektivní komunikace mezi klientem a cestovní kanceláří.

Spolupráce je důležitá

Osobní přístup je naší nejvyšší prioritou a bude nám ctí to dokázat Vám a Vaši společnosti. V NTS Czech neděláme rozdíly mezi velkými a malými zákazníky – všichni jsou pro nás velmi důležití a všem poskytneme osobní přístup k jejich potřebám.

Kvalifikovaný a kompetentní personál

Cestovní konzultanti jsou u NTS Czech speciálně školeni a vždy mají potřebné znalosti o nejmodernějších technologiích, dostupných databázích, rezervačních systémech, aj. Máme zaměstnance, kteří mimo češtinu a angličtinu mluví také japonsky.

Bezpečné cestování

Naši zákazníci nejsou vystaveni žádnému riziku. Jsme pojištěni proti riziku úpadku a jsme certifikováni mezinárodní asociací leteckých dopravců IATA.

Sloupek