Právě se nacházíte:

Novinky v Beachklubu Ládví

Vyražte s prckem na písek do Beachklubu Ládví V létě jste byli s prckem na písku každý den a přes zimu nevíte, kam vyrazit? Každý všední den od 16.00 do 18.00 a ve středu po celý den můžete strávit příjemné odpoledne na písku Beachklubu Ládví.

Vyražte s prckem na písek do Beachklubu Ládví

V létě jste byli s prckem na písku každý den a přes zimu nevíte, kam vyrazit? Každý všední den od 16.00 do 18.00 a ve středu po celý den můžete strávit příjemné odpoledne na písku Beachklubu Ládví. Hala je vyhřátá, hřiště na lumpačiny je přímo obrovské a bábovičky jsou nachystané. Pro maminky je připravené posezení v blízkosti svých ratolestí a také vynikající káva, polévky a další laskominy. Nezapomeňte tenisky na přezutí. Padesátikorunové vstupné za 1 rodiče se automaticky promění v kredit na baru, který můžete v průběhu své návštěvy projíst nebo propít.

Máte za sebou novoroční předsevzetí, chcete si zlepšit fyzičku a postavu?

Máme pro Vás připravené každý den beachvolejbalové tréninky pod vedením profesionálních trenérů. Team je složený z bývalých profesionálních hráčů ze zkušenostmi v zahraničních soutěžích. Tréninky jsou zaměřené jak na zlepšování jednotlivých herních činností jednotlivce, tak na posilování a protažení zábavnou formou.

Přijďte se podívat a vyzkoušet si dětské tréninky

Leden v Beachklubu je měsícem dětí, po celý měsíc mohou rodiče i s dětmi navštívit tréninky mládeže v našem areálu a vyzkoušet si zdarma tréninkovou jednotku pod vedením profesionálních trenérů, ve vytápěné přetlakové hale. Tréninky jsou pro děti od 7 Let do 18 Let více na www.beachklubládví.cz

Ohlédnutí za vydařenou akcí pro rodiče s dětmi Beachklubu Ládví

18. 12. se povedla další dětská akce do které byly zapojeni i rodiče našich svěřenců. Šlo o předvánoční turnaj v beachvolejbale a v přehazované. Hrálo se o hodnotné ceny a hlavně o poháry pro vítězné teamy, pořízené ve spolupráci s městskou částí Prahy 8.

www.praha8.cz

Sloupek