Nemocnice Na Bulovce: Zaostřeno na dermatovenerologii

V rámci Dermatovenerologické kliniky 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce je od října opět otevřena pedikúra pro pacienty i personál. Objednávky se přijímají buď osobně na recepci kožní kliniky  nebo na telefonech 26608 2237 a 26608 2359.

Dále klinika nabízí nově v kosmetické ambulanci antiaging terapii botulotoxinem a výplně hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou. Objednávky lze opět podávat osobně na recepci kliniky nebo na telefonech 26608 2237 a 26608 2340.

 
Velká pocta pro Nemocnici Na Bulovce
 
Přednostka dermatovenerologické kliniky 2. LF UK Praha a Nemocnice Na Bulovce prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc. po svém zvolení prezidentkou Evropské akademie dermatovenerologie, této největší evropské odborné společnosti, oficiálně nastoupila do funkce prezidentky. Vykonávat jí bude po dobu 2 let. Přednostkou zůstává i nadále. „Roli prezidentky považuji za vrchol mého snažení při vzdělávání odborné i laické veřejnosti v oblasti dermatovenerologie. Během svého mandátu bych ráda ještě více posílila vzdělání začínajících dermatovenerologů, především z východní Evropy. Ti jsou totiž stále menšinově zastoupení vůči svým kolegům v rámci evropské akademie. Toto vidím jako největší přínos pro naše pacienty v rámci celé Evropy,“ prozradila své plány krátce po svém zvolení prezidentkou prof. Jana Hercogová.
 
Své kolegyni popřál také ředitel Nemocnice Na Bulovce a dermatovenerolog MUDr. Petr Zajíc, MBA: „Jako profesní kolega paní profesorky jí velmi gratuluji k významnému ocenění její práce. Mandát prezidentky této vysoce prestižní odborné společnosti je v těch nejlepších rukách. A jako ředitel nemocnice, kde profesorka Hercogová pracuje, jsem si nemohl přát lepší prezentaci naší kliniky. Věřím, že to stejně jako já budou vnímat i naši pacienti a pomůže to ještě zvýšit jejich důvěru nejen v dermatovenerologické pracoviště, ale i v celé zdravotnické zařízení.“
 
(foto pořízeno při inauguraci prof. Jany Hercogové prezidentkou Evropské akademie dermatovenerologie, foceno v Rezidenci primátora hl.m.Praha, vpravo: ředitel Nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc, MBA)
 

Sloupek