Právě se nacházíte:

Nemocnice Na Bulovce v kapse

Mobilní aplikace jsou stále populárnější. Čím dál tím více lidí používá tzv. chytré telefony nebo tablety. Hrají si s nimi děti i dospělí. Všechny své oblíbené aplikace mají v kapse. Mezi zdravotnickými zařízeními v ČR zatím tato forma však není příliš rozšířená. Nemocnice Na Bulovce je teprve druhou nemocnicí, která se chce přiblížit pacientům a návštěvníkům s pomocí mobilní aplikace. 

Stáhnout do mobilu jí lze zdarma zatím pro systém Android http://buff.ly/1ghvdaC. Aplikace je funkční druhý den a prozatím si jí stáhlo 10 lidí, z nichž jeden uživatel připsal k aplikaci též recenzi: „Super aplikace, usnadnila mi orientaci po areálu.“ 
 
Uživatel může využít navigaci k cestě do nemocnice, orientovat se v areálu, komunikovat s nemocnicí prostřednictvím emailu či sociálních sítí, odebírat RSS kanály zahrnující aktuality z nemocnice či volná pracovní místa, prohlížet fotogalerie a videa z nemocnice či sledovat připravované akce. Zároveň se jednodušší cestou dostane na informace pro pacienty, seznamy klinik a oddělení.
 
Takže pro koho je vlastně aplikace určena? Pro každého, kdo si chce zjednodušit cestu k potřebným informacím. Na infografice lze vidět, že v současnosti každý desátý návštěvník webu Nemocnice Na Bulovce přistupuje na stránky z mobilního zařízení. Tento trend bude neustále stoupat a zvyšovat se bude i počet těchto lidí. A vstup pro informace přes staženou aplikaci je výrazně pohodlnější a komfortnější nežli „surfovat“ na malém display telefonu.

Sloupek