Nemocnice Na Bulovce otevřela detašované pracoviště Dermatovenerologické kliniky

Dva dny v týdnu mohou pacienti využívat dermatovenerologické pracoviště přímo v areálu Thomayerovy nemocnice. Lékaři zde poskytnou základní ambulatní péči, při složitějších onemocněních pak bude pacientům nabídnuta možnost léčby či hospitalizace v rámci Dermatovenerologické kliniky Nemocnice Na Bulovce, pod kterou detašované pracoviště v Thomayerově nemocnice spadá. Během prvního dne  provozu využilo této služby osm pacientů.

"Naší přítomností v Thomayerově nemocnici rozšiřujeme tamní nabídku, dermatovenerolog totiž zde už několik měsíců chyběl. Zároveň tím pomáháme pacientům z přirozené spádové oblastinemocnice v Krči a pochopitelně umožňujeme další péči u nás, v Nemocnici Na Bulovce," sdělila primářka Dermatovenerologické kliniky 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce MUDr. Naděžda Vojáčková.

Detašované pracoviště v Thomayerově nemocnici se nachází v přízemí budovy A1 a ordinační hodiny jsou zde v úterý od 7 do 15,30 a ve čtvrtek od 11,30 do 15,30. Pro pacienty je zde připravena jedna lékařka a jedna sestra. Z přístrojového vybavení mají k dispozici ruční dermatoskop. Objednat se na detašované pracoviště lze buď přímo u sestry nebo na telefonu 26108 2322, ale také osobně na Dermatovenerologické klinice v areálu Nemocnice Na Bulovce nebo na telefonu 26608 2237.
 

Sloupek