Nechte se vtáhnout do hry! Noví majitelé UHD televizorů Samsung mohou soutěžit o XBOX One S

Zákazníci, kteří si zakoupí UHD televizor Samsung z řady KU64/65/66 a svůj nákup zaregistrují na www.samsung-bonus.eu, se mohou zúčastnit tipovací soutěže. Ti s nejlepšími tipy získají herní konzoli XBOX One S a hru Forza Horizon 3. Soutěž bude vyhodnocována každý týden.   

Spojení UHD televozorů Samsung a herní konzole XBOX One S nabízí dokonalý herní zážitek v těch nejjasnějších barvách. „Špičkové UHD televizory Samsung přináší ostrý obraz ve 4K rozlišení a pro opravdu dokonalý zážitek navíc podporu vysokého dynamického rozsahu jasu HDR. Pokud si chcete tyto funkce vychutnat naplno, zvolte spojení s novou herní konzolí Xbox One S od společnosti Microsoft. Ta jako jediná na trhu nabízí nativní rozlišení 4K a technologii HDR pro lepší vykreslení detailů v extrémně tmavých nebo naopak světlých scénách. To si hráči vychutnají nejen ve vybraných hrách, jako je např. Forza Horizon 3,“ říká Martin Huba, produktový manažer AV techniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Špičkový obraz díky nejpokročilejší technologii
UHD televizory Samsung dokáží díky technologii HDR rozeznat detaily skryté v nejsvětlejších i nejtmavších částech obrazu televizoru. Technologie Auto Depth Enhancer aplikuje různé úrovně kontrastu na odlišné části obrazu. Výsledkem je mimořádná hloubka zobrazené scény. K dostání jsou UHD TV v klasické i prohnuté variantě, která vás vtáhne přímo do středu dění. S operačním systémem Tizen najdete vše na jednom místě, přináší rychlejší start a přímý přístup k televizním programům i všem aplikacím. 

Kompaktní konzole s 500 GB interním diskem
Xbox One S není jen klasickou herní konzolí, podporuje také  4K videa z Blu-ray disků či streamování obsahu z Amazon Video nebo Netflixu. Dále nabízí kapacitu interního disku 500 GB a s bezdrátovým ovladačem si uživatelé mohou vychutnat akční scény ještě intenzivněji než kdykoli předtím. Jeho elegantní provedení zaručí, že dokonale padne do ruky. Lze jej také propojit jej s počítačem pomocí Bluetooth .

Jak soutěžit?
V rámci tipovací soutěže bude každý týden zveřejněna nová otázka. Pokud si myslíte, že znáte správnou odpověď, stačí vyplnit registrační formulář na stránkách www.samsung-bonus.eu. Po úspěšné registraci se zobrazí heslo – přístup k účtu. Zde je nutné nahrát kopii účtenky společně s fotografií výrobního štítku s čitelným výrobním číslem (SN) a vyplnění všech potřebných údajů, včetně vašeho tipu na správnou odpověď. Podrobná pravidla najdete na internetových stránkách www.samsung-bonus.eu nebo na soutěžní infolince +420 702 193 570 či e-mailu info@samsung-bonus.eu.
 

 

Sloupek