Na Praze 8 proběhne další ročník akce "Běh Naděje"

Městská část Prahy 8 ve spolupráci se Základní školou U Školské zahrady a Turistickým oddílem Lvíčata 68. P.S. pořádá čtvrtý ročník Běhu Naděje na Praze 8. Běh spojený se sbírkou na podporu výzkumu léčby onkologických onemocnění se pořádá v ČR již po osmnácté a na Praze8. má dvanáctiletou tradici. Těchto běhů je v letošním roce v ČR prozatím přihlášeno 103.

Datum:
Čtvrtek 19.5. 2011

Místo:
Přihlašování, start a cíl v prostoru ZŠ U Školské zahrady 4, Praha 8, Kobylisy..

Trať:
V okolí ZŠ U Školské zahrady a na Okrouhlíku

Tratě jsou rozděleny podle délky a obtížnosti a je možno je absolvovat jakýmkoliv způsobem – chůzí, během, joggingem, na invalidním vozíku, na kole (cyklistická helma), na koloběžce, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem…..podle vlastních sil.

Běh Naděje je veřejná sbírka pořádaná každoročně za účelem získání finančních prostředků na výzkum léčby onkologických onemocnění. Jedinečností této sbírky je, že nás zároveň chce přivést ke zdravému životnímu stylu. Veškeré náklady na pořádání běhu jsou hrazeny pořadateli. Výtěžek je v plné výši odevzdán na celorepublikové konto, odkud je rozdělen na jednotlivá onkologická pracoviště. Vyúčtování sbírky podléhá kontrole Magistrátu hl. města Prahy.

www.behnadeje.cz
www.praha8.cz

Sloupek