Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

MŠ Chabařovická oslavila 40. výročí

20. 12 2011 | Mateřská škola v Chabařovické ulici v Kobylisích si slavnostně připomněla 40. výročí svého založení. Její ředitelka Simona Prošková pozvala na oslavu bývalé zaměstnankyně i jiné hosty. Mezi nimi nechyběl radní Prahy 8 Martin Roubíček, který sám tuto školku jako malý navštěvoval. Ve své úvodní řeči na čas svého dětství zavzpomínal.

Mateřská škola v Chabařovické ulici v Kobylisích si slavnostně připomněla 40. výročí svého založení. Její ředitelka Simona Prošková pozvala na oslavu bývalé zaměstnankyně i jiné hosty. Mezi nimi nechyběl radní Prahy 8 Martin Roubíček, který sám tuto školku jako malý navštěvoval. Ve své úvodní řeči na čas svého dětství zavzpomínal.

Poté ředitelka provedla bývalé zaměstnankyně budovou mateřinky. Řada z nich ocenila moderní podobu interiéru a vybavení školky. Děti si připravily krátký kulturní program, který byl oceněn zaslouženým potleskem. Na oslavě se pořádala tombola a ceny s radostí předávala sama ředitelka Prošková.

U dobrého jídla a pití si pak paní učitelky a hosté měli co vyprávět. Na závěr popřáli školce v Chabařovické ulici vše nej do příštích let.

www.praha8.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO