Mobilní tým psychiatrů by mohl dojíždět na Bulovku

Na středeční poradě s přednosty klinik a primáři oddělení Nemocnice Na Bulovce vystoupil se svou prezentací také host - ředitel Psychiatrické léčebny Bohnice MUDr. Martin Hollý. Přišel s velmi zajímavou nabídkou spolupráce, která by mohla fungovat už od září tohoto roku. Pro podporu prvozáchytu a prevence duševních nemocí nabídl konsiliární službu v podobě "mobilního týmu", který by přijížděl přímo za pacienty do Nemocnice Na Bulovce.

Na středeční poradě s přednosty klinik a primáři oddělení Nemocnice Na Bulovce vystoupil se svou prezentací také host - ředitel Psychiatrické léčebny Bohnice MUDr. Martin Hollý. Přišel s velmi zajímavou nabídkou spolupráce, která by mohla fungovat už od září tohoto roku.

Pro podporu prvozáchytu a prevence duševních nemocí nabídl konsiliární službu v podobě "mobilního týmu", který by přijížděl přímo za pacienty do Nemocnice Na Bulovce.

„Pacientům, kteří ke své léčbě ještě potřebují vyšetření či konzultaci s psychiatrem, by to přineslo vyšší komfort v tom, že by nemuseli přejíždět z jedné nemocnice do druhé,“ okomentoval tuto nabídku ředitel Nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc a dodal, že se vedení nemocnice tímto rozšířením komfortu pro pacienty bude určitě zabývat.

Sloupek