Právě se nacházíte:

Lip Smacker FAnn

Coca-Cola slaví 100 let od vytvoření své nezaměnitelné skleněné lahve. Lip Smacker, legendární americká značka balzámů na rty, vytvořila jedinečný dárek. FAnn, parfumerie jejíž kamenné prodejny najdete na 41 místech v 20 městech po celé České republice, vám nabízí možnost si tuto nezapomenutelnou oslavu užít.  

Při příležitosti výročí Coca-Coly přichází Lip Smacker na trh s originálním balením svých balzámů – s plechovou krabičkou, která skrývá hned 6 balzámů. Každý má jinou, vždycky však originální a svěží, příchuť. Užít si můžete Lip Smacker s příchutí tradiční Coca-Coly, stejně jako koly vanilkové a višňové, kromě nich v krabičce najdete balzámy s příchutí Spritu a pomerančové nebo jahodové Fanty. V České republice toto balení exkluzivně nabízí pouze prodejny parfumerie FAnn za cenu 399 Kč.

Made in USA
Lip Smacker – americká hvězda mezi balzámy na rty je na českém trhu novinkou. Přímo v USA se však Lip Smacker vyrábí už od roku 1973. Od té doby má péče o rty konečně šťávu – Lip Smacker přišel s prvním ochuceným balzámem na světě. Postupně vyvíjel nové a nové příchutě. Dnes jich Lip Smacker nabízí více než 800! 

Koktejly polibků
Jak by asi chutnal mix Coca-Coly a jahodové Fanty? Nebo Spritu a višňové Coca-Coly? Díky Lip Smackeru to můžete zjistit tím nejpříjemnějším způsobem. Vy si natřete rty balzámem s jednou příchutí a Váš milovaný či milovaná tou druhou. Jaký bude váš polibek? Jedno je jisté – s Lip Smackerem určitě nááádherně sladký.

FAnn
vám exkluzivně přináší jedinečné spojení dvou legendárních amerických značek!

www.lipsmacker.cz
www.facebook.com/lipsmacker.cz
www.fann.cz
www.facebook.com/FAnn.cz
 

 

Sloupek