Letošní farmářské trhy budou zakončeny slavnostně

V sobotu 12. listopadu proběhne závěrečný Karlínský farmářský trh v roce 2011, který bude rozšířen o doprovodný program. 

„Atmosféra trhů v Karlíně je postavena na setkávání se lidí, posezení u kávy, sousedském a přátelském kontaktu. Pohodu a dobrou náladu tentokrát podpoří i kapela Golden Bigband Praha a skupina Vlčí dáma a tančírna. Alespoň doufám, neboť vše samozřejmě bude záviset i na počasí,“ dodává zástupkyně starosty MČ Praha 8 Vladimíra Ludková.

V rámci programu se budou pořádat zábavné hry pro děti, objeví se i kostýmované postavy na chůdách. Doprovodný program pořádá ART Prometheus o. s. v rámci projektu OPEN ART na Praze 8, s podporou grantového řízení MČ Praha 8.
 
Karlínské spektrum již tradičně připraví i další program pro děti  - pohádku Cirkus Krokodýla Krokodilíniho (společný projekt divadla Krab a divadla Cirkus Řebřík), se začátkem představení v 10.00 hodin. V termínu od 11. do 13. listopadu zde navíc probíhá divadelní přehlídka amatérských divadel Karlínské jeviště.
 
O pokračování farmářských trhů v dalším roce se bude teprve rozhodovat v rámci projednávání rozpočtu MČ Praha 8 pro rok 2012. Omezená nabídka trhů však bude dostupná v rámci Starobohnického vánočního těšení, které je letos připraveno na 18. prosince, a zvláště pak na Karlínském Masopustu v únoru 2012.
 

Sloupek